Presunúť na hlavný obsah

Hriešne outfity Daniely Hantuchovej, v ktorých vyzerá lepšie ako modelky

Celebrity

Naša úspešná bývalá tenistka Daniela Hantuchová neraz obsadila rebríček najsexi športovkýň sveta. Čo ukrýva vo svojom šatníku.

Neprehliadnite: Krásna Soňa Skoncová sa pustila do biznisu s rúžmi: Prezradila ultra jednoduchý tip na zväčšenie pier

Daniela Hantuchová patrí k našim najúspešnejším športovcom a vďaka jej neúprosným backhandom robila Slovensku vždy to najlepšie meno. Len blázon by si však na kurte nevšimol jej dlhé nohy a prirodzenú krásu, ktorá z nej robí jednu z najkrajších športovkýň sveta. Neraz obsadila popredné priečky rebríčka najsexy športovcov a my sme na ňu právom hrdí!

Koniec jednej éry

Daniela v roku 2017 na Wimbledone oznámila ukončenie svojej športovej kariéry a tenisovú raketu definitívne zavesila na klinec. Novú etapu svojho života začala pred kamerou a dnes pôsobí ako športová moderátorka pre Prime Video UK a FOX Sport Asia.

Šatník plný hriešnych kúskov

O Daniele sa vie, že si potrpí na kvalitnú módu a luxusné značky. Vďaka jej dokonalej figúre, ktorou by zatienila nejednu modelku, jej pristane naozaj čokoľvek. Na večierok organizovaný Australian Open zvolila zvodné červené šaty so špagetovými ramienkami a rafinovaným výstrihom. V kombinácii s telovými sandalkmi bola neprehliadnuteľná.

Neprehliadnite: IN vs. OUT: Zistite, ktorým topánkovým štýlom odzvonilo a vymeňte ich za štýlovejšie alternatívy

Na júlovej oficiálnej večeri pre hráčov Wimbledonu Daniela dorazila v nádhernej saténovej róbe, v ktorej vyzerala jemne a elegantne.

Zdá sa, že Daniela nechala športový štýl na kurte a aj počas dlhých letov po celom svete volí eleganciu.

Čím kratšie, tým lepšie. Také pravidlo zrejme platí v šatníku známej tenistky, ktorá rozhodne pozná svoju najväčšiu zbraň - jej závideniahodné dlhé nohy.

Neprehliadnite: Prvé jesenné prípravy: Módni experti sa zhodli na kľúčových štýloch, ktoré ovládnu tohtoročnú jeseň

- Najčítanejšie -