Presunúť na hlavný obsah

Krásna Soňa Skoncová sa pustila do biznisu s rúžmi: Prezradila ultra jednoduchý tip na zväčšenie pier

Slovenské celebrity

Modelka, moderátorka a podnikateľka Soňa Skoncová je na rozhovor o dokonalých perách ako stvorená. Nedávno predstavila svoju vlastnú značku rúžov a my sme zvedaví na jej tajné triky, ako si vyčarovať väčšie pery bez zákroku chirurga.

6 krokov pre prirodzené zväčšenie pier

1. Správna starostlivosť

Ak chcete krásne pery, musíte sa o ne príkladne starať. Každé ráno a večer pri umývaní zubov si kefkou premasírujte aj svoje pery, čím sa prekrvia. Nezabudnite ich ošetriť balzamom. Minimálne raz do týždňa urobte svojim perám špeciálny píling, napríkald z medu a kávy.

Neprehliadnite: Slnečné okuliare podľa štýlových Sloveniek: S ktorou sa najviac stotožníte práve vy?

2. Zázračná kontúrovacia ceruzka

Kontúrovacia ceruzka dokáže väčšie zázraky ako kúzelnícka palička. Na perách vám vytvorí doslova 3d efekt. Tento krok nikdy nevynechá ani modelka a moderátorka Soňa Skoncová, ktorá priznala, že pery si opticky zväčšuje neustále. „Robím to pravidelne. Niekedy na to používam kontúrku, ktorou si mierne zväčším svoj prirodzený obrys pier.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

 

3. Viete pery správne obkresliť?

Pri kontúrovaní pier je cieľom pery zväčšiť tak, aby vyzerali stále prirodzene. Je preto dôležité naučiť sa správne kontúrovať svoje línie. Najčastejšou chybou je vychádzanie z línie pier po celej dĺžke úst. Zvýraznite ceruzkou iba stredovú časť pier. Na bokoch pier sa držte svojej prirodzenej línie.

Neprehliadnite: Grape 2019 a najkrajšie festivalové outfity: Soňa Skoncová ako z Kalifornie a kto je táto zaujímavá kráska?

4. Matný alebo lesklý rúž?

Keď vizážisti pred pár rokmi začali používať matné rúže, nikdy sme neverili, že sa ohrejú na perách dlhšie ako jednu sezónu, a hneď sa vrátime k obľúbeným leskom. Nemohli sme sa viac mýliť. Matné rúže sú už stálicou, ktoré vytlačili lesky na okraj a preferuje ich aj naša najpopulárnejšia modelka Soňa Skoncová. „Moje all time favorite už navždy zostanú matné odtiene, pretože matné pery pôsobia štýlovo, elegantne, nevtieravo, čisto a upravene,“ odporúča modelka. Matný rúž vydrží na perách o niečo dlhšie a má väčšie krytie, preto vďaka nemu môžeme pery opticky zväčšiť.

5. Použite správnu farbu

Výber farby rúžu je kľúčový. Červený rúž rozžiari každú tvár a spraví vás neprehliadnuteľnou. Ak si neviete vybrať, stavte na rúž, ktorý kopíruje vašu prirodzenú farbu pier. Čím sa pri výbere farby riadi Soňa Skoncová? Farby rúžov nosím hlavne podľa toho, čo sa mi najviac hodí, na akú farbu sa v ten deň cítim, alebo na akú príležitosť sa chystám.“  Inšpiruje sa Soničkiným tipom aj vy a pri výbere outfitu nezabudnite ani na vhodný rúž.

6. Investujte do kvalitných produktov

Ak chcete, aby váš rúž vydržal na perách naozaj dlho, buďte pri nákupe vyberaví. Keď Sonička nedávno predstavila svoju vlastnú značku rúžov KUKU lips, ktorá sa zrodila v slnečnom LA, najdôležitejšie pre ňu bola kvalita produktu a zloženie. Pre Soňu, známu milovníčku zvierat, bolo kľúčové, aby jej kozmetika neubližovala zvieratám. „Naše rúže nie sú testované na zvieratách, čiže sú Cruelty-free, sú Vegan, čo znamená, že neobsahujú žiadne živočíšne zložky alebo zložky živočíšneho pôvodu, a sú Paraben-free,“ vymenúva hrdo modelka. Parabény sú konzervanty, ktoré sa roky pužívali bežne v kozmetickom priemysle. V posledných rokoch sa však čoraz častejšie hovorí o ich škodlivých účinkoch, preto čítajte etikety a preferujte rúže bez nich.

Neprehliadnite: Stylistka radí, ako si vybudovať kapsulový šatník: Založiť si ho chystá i moderátorka Soňa Skoncová

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe