Presunúť na hlavný obsah

Kráľovná včiel buduje miliónové impérium: Za svoj dokonalý vzhľad vďačí medu z farmy od svojho otca

Kariéra

Vyzerá ako bohyňa a buduje miliónové impérium na vlasovú kozmetiku. Tajomstvo hrivy, ktorú jej závidí celý svet, sa ukrýva práve v zlatom nektári.

Modelka, úspešná podnikateľka a hrdá ochrankyňa včiel si život bez medu nevie predstaviť. Inšpirujte sa jej tipmi, ako využiť med v domácej kozmetike.  

Neprehliadnite: Očarujúca Silvia mení ženy na modelky: Sama by pritom pred objektívom uspela, svojou krásou vás ohúri

Všetko sa začalo na včelej farme jej otca

Dnes je Negin svetovou hviezdou Instagramu, no vyrástla v malom meste neďaleko Amsterdamu ako dieťa prisťahovalcov z Iránu. Jej otec bol vášnivý včelár a keď sa rozhodoval, kam so svojou rodinou emigruje, váhal medzi slnečným Los Angeles a Holandskom. Napokon vyhralo Holandsko, kde si založil malé včelárstvo. Práve na včelej farme Negin učaroval tajný život včiel.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi),

Neginina mama začala v Holandsku pôsobiť ako kaderníčka. Nebola však spokojná s vlasovými produktmi na trhu, a tak sa rozhodla vyrábať si vlastné prípravky pre klientky podľa domácej receptúry. Vedela, aký je med pre vlasy prospešný, a tak sa stal hlavnou zložkou jej tajných receptúr. O pár rokov neskôr Negin predstavila na trhu svoju vlastnú úspešnú značku olejčeka na vlasy, inšpirovaného domácou kúrou jej mamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi),

Na účinky slávneho oleja dnes prisahajú aj hollywoodske celebrity. Negin so svojím produktom zabodovala tak úspešne, že sa v roku 2018 vyšplhala do európskeho rebríčka 30 under 30, ktorý každoročne vyhlasuje magazín Forbes. Populárna influencerka postupne rozšírila svoju ponuku o ďalšie vlasové produkty, ktorou hlavnou zložkou je med. Kvalitný med je pre dokonalú Negin základ a nedá naň dopustiť ani vo svojom dennodennom živote. Inšpirujte sa medovými kozmetickými trikmi Negin Mirsalehi aj vy.

  1. Zázračná vlasová kúra

Med pomáha hydratovať vlasy a vlasovú pokožku, dodáva im lesk a spevnenie. Pridajte kvalitný med do svojej obľúbenej masky či kondicionéru a používajte ho pri každom umývaní vlasov. Nezabudnite opláchnuť šampónom.

  1. Pleť bez akné

Negin raz do týždňa používa medovú masku na tvár, ktorá pomáha pleť hydratovať, upokojiť a zbaviť sa akné. Nalejte pár lyžičiek medu do zohriatej nádoby, natrite na tvár a nechajte pôsobiť aspoň desať minút. Poznáte snáď sladší spôsob relaxu?

  1. Pery, ktorým nikto neodolá

Vyrobte si domáci peeling na pery. Zmiešajte 1 čajovú lyžičku s jemne pomletou kávou, premasírujte si peelingom pery a opláchnite. Za výsledok ručíme.

- Najčítanejšie -