Presunúť na hlavný obsah

Moment, ktorý mi navždy zmenil život: Česká youtuberka natočila prvýkrát video, odkedy utrpela popáleniny

Zábava

Prešiel už takmer rok, čo sa česká youtuberka stala obeťou nešťastného incidentu a utrpela popáleniny na 35% z celého tela. Opísala moment, ktorý jej navždy zmenil pohľad na život.

Nešťastná náhoda, ktorá zasiahla českú youtuberku Týnuš Třešničkovú zasiahla nielen ju a jej blízkych, ale aj jej fanúšikov. Na Instagrame má influencerka cez 460 tisíc sledovateľov, ktorý sa po niekoľkých mesiacoch dočkali aj jej samotného vyjadrenia k incidentu v Turecku, kde utrpela v septembri pred rokom popáleniny na 35% tela.

Prečítajte si: Mamička 4 detí valcuje internet: Keď uvidíte, aké hviezdy urobila z týchto anjelikov, pochopíte

VIDEO: Česká youtuberka Týnuš Třešničková prvýkrát prehovorila o tom, čo sa v osudný večer stalo

Moment, ktorý jej navždy zmenil život

Osudným sa jej stala večera v tureckej reštaurácii, v ktorej omylom explodovala časť horiacej zmesi a zasiahla tvár a telá Týnuš a jej priateľa. Obidvaja vtedy utrpeli popáleniny II. stupňa. Táto správa otriasla svetom. Dnes, takmer po roku, sa Týnuš prvýkrát od udalosti postavila pred objektív kamery a detailne opísala, ako si na tento večer spomína s odstupom času. Jej fanúšikovia stoja celý čas pri nej a sú jej oporou. O to viac ich potešilo, keď sa Týnuš rozhodla opäť komunikovať a vrátiť sa späť do života. 

Taxikár prišiel neskôr, prepadla im rezervácia a museli čakať

Česká youtuberka s priateľom boli unavení z cesty, no v reštaurácii mali rezerváciu a nechceli, aby im prepadla. Taxikár nakoniec meškal a keď dorazili na miesto, museli čakať na nový stôl. Reštaurácia bola preplnená ľuďmi. „Vchod u reštaurácie bol plný ľudí, čašníci nevedeli ani prejsť, pretože tam bolo fakt narvané, bolo to strašne chaotické. Priateľ sa po 45 minútach predral k tej slečne, ktorá povedala, že až keď bude voľný stôl, tak nás tam priradí a poslala nás zatiaľ postaviť sa k baru a tam máme čakať, než nás zavolajú, že majú voľný stôl,“ začala spomínanie na osudný večer Týnuš. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Týnuš Třešničková (@tresnickova),

„Jeden barman za pultom to zapálil a žliabok začal trošku horieť okolo baru. Potom prišiel ten moment, kedy ja si úplne nepamätám, čo sa stalo. Prišiel druhý barman a mal kanister s niečím, čo dodnes nevieme, čo presne bolo. Priamo predo mnou to chcel naliať do toho žliabku, kde už to horelo a kde už bola nejaká tekutina, začal to tam nalievať. V ten moment to vybuchlo,“ objasnila celý incident Týnuš, ktorá tiež vyvrátila rôzne mýty, ktoré odvtedy za tých desať mesiacov kolovali médiami. Viac si pozrite vo videu, ktoré už videlo vyše milión ľudí. 

Neprehliadnite: Zoznámte sa s najkrajšími dvojičkami na svete: Ich mama mala dôvod, aby ich svetu predstavila v tento správny čas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Týnuš Třešničková (@tresnickova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Týnuš Třešničková (@tresnickova),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Týnuš Třešničková (@tresnickova),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe