Presunúť na hlavný obsah

Obľúbené i nenávidené cyklošortky: Postave ktorej známej Slovenky lichotia najviac?

Slovenské celebrity

Jeden z najkontroverznejších kúskov posledných módnych dní sú bezpochyby cyklošortky, ktoré vás bezpodmienečne zaradia do kategórie “milujem” alebo “nenávidím”. Rozhodne nič medzi!

Michaela Kocianová

Jeden z argumentov, prečo nenosiť cyklošortky je vraj to, že nie sú rovnako spravodlivé k rôznym typom postáv. Tento anticyklošortkový argument však rozhodne nemusí riešiť topmodelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová, ktorá sa okrem vycibreného módneho vkusu môže pochváliť aj postavou s nálepkou “dokonalá”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Veronika Vágner 

Chodiacim manifestom základného módneho pravidla, ktoré hovorí, že “v jednoduchosti je krása” je v slovenských pomeroch jednozančne bývalá Miss Slovensko 2007 Veronika Vágner. Jej štýl spĺňa toto motto do bodky a aj módnu výzvu, akou sú cyklošortky dokázala do outfitu zapracovať elegantným spôsobom.

Neprehliadnite: Herečka Táňa Pauhofová v krásnych šatách ohúrila: Spoznali by ste ju v tomto dobovom looku?

Eliška Chomisteková

Influencerka Eliška Chomisteková je Slovenkou, ktorej módny vkus sa oplatí sledovať, ak hľadáte sviežu vlnu neopozeranej inšpirácie. Módu cíti a víma sebe vlastným spôsobom, z ktorého dýcha “svet”. Nie je teda prekvapením, že ju neobišli ani cyklošortky. 

Luciana Čvirková

Cyklošortky - hot or not? Túto otázku rieši aj modelka a bývalá finalistka Miss Luciána Čvirková. V tomto podaní rozhodne hot! Na čom sa jednoznačne zhodla aj jej fanúšikovská základňa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Luciána Čvirková (@luciana.cvirkova),

Ivana Gáborík

Bez ohľadu na to, na aký trend zameriate svoju pozornosť, tanečnica a podnikateľka Ivana Gáborík bude tá Slovenka, v ktorej šatníku ho jednoznačne nájdete. Nakoľko patrí medzi najlepšie oblečené Slovenky, podišla opäť o krôčik ďalej a cyklošortkám dodala nový rozmer tým, že ich ozvláštnila o leopardí vzor, ktorý nebude out ani na blížiacu sa jeseň. Letom ich využitie nekončí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Dominika Navara Cibulková

Šatník tenistky Dominiky Navara Cibulkovej je bezpochyby výstavnou skriňou všetkých módnych trendov. Dominika viackrát priznala, že móda je jej vášeň a my zase priznávame, že je to jednoznačne vidieť. Diskutované cyklošortky a opäťky? Micro bag? Nie je problém!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Prečítajte si tiež: Štýlové Slovenky a ich ešte štýlovejšie kabelky: Na týchto exkluzívnych modeloch si ulietavajú naše známe tváre

Dominika Ducová

Za ich pôsobenia sme cyklošortky videli v toľkých podobách, až sme možno zabudli na jeden z primárnych štýlov, ako ich uplatniť. A to ten športový. Modelka a moderátoka Fashion TV Dominika Ducová na to však evidentne nazabudla a formovať svoje krivky behom sa rozhodla práve v nich. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika (@ducova),

Veronika Strapková

Speváčka Veronika Strová podľahla tiež! Jednou z predností cyklošortiek je ich univerzálnosť. A keďže nie je v móde nič kultovejšie ako čierna farba, zvolila práve tie. Výhra 2 v 1. Vo Veronikin prospech hrá tiež fakt, že jej postave evidentne lichotia.

Ronie

Klasické čierne, neónové, vzorované… a denimové. Poslednú variáciu obľúbeného módneho trendu si obľúbila speváčka Ronie. Tú spolu s kamuflážnou bundou a už kultovými “vanskami” skombinovala do odľahčeného streetového looku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RONIE (@ronieofficial),

V podaní ktorej známej Slovenky sa vám cyklošortky páčia najviac?

spolu hlasovalo 492 ľudí

Ronie
15

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe