Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Ronie a najsexi hit tohto leta: Prezradila, ako prebiehala spolupráca s Majkom Spiritom a čo si na ňom najviac váži

Feminity TV

Mladá, krásna a talentovaná speváčka Ronie má na konte najsexi hit tohto leta, na ktorom spolupracovala s ostrieľaným raperom Majkom Spiritom.

Leto so sebou vždy prináša slnko, kúpanie, zábavu a nepochychne i letné hity, ktoré tvoria jeho hudobnú kulisu. Medzi aktuálnymi letnými singlami si prívlastok najsexi zaslúži jednoznačne horúci hit Bam Bam slovenskej speváčky Ronie. Ide o prvý singel z jej debutového EP Domino, ktoré Ronie vydá už túto jeseň.

Neprehliadnite: Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor so speváčkou Ronie o jej ceste za sólovou kariérou i spolupráci s Majkom Spiritom 

Na ceste za sólovým debutom

Speváčka je mladou krvou slovenského hudobného priemyslu. Za pseudonymom Ronie sa skrýva speváčka Veronika Adamičková, ktorú poznáte z pôsobenia v dievčenskej skupine Forsomeone. Speváčka sa však rozhodla pre sólovú dráhu. „Boli sme spolu pomaly tri roky, už mali sme zabehnuté koncerty, mali sme predsa len niečo rozrobené a ja som si zo dňa na deň odstrihla príjem. Úplne celkový. Tým, že som odišla, tak samozrejme logicky koncerty pre mňa skončili, takže som musela začať pracovať. Hudbu som robila popri práci, ale nestíhala som to. Nestíhala som robiť kancelársku prácu a do toho umeleckú. Bola som dosť vyčerpaná. Preto som prestala pracovať a naplno som sa vrhla do spoluprác,” spomína Ronie.

Najhorúcejší hit leta

Ostatnou zo spoluprác bola práve spolupráca s obľúbeným slovenským raperom Majkom Spiritom. „Ono to bolo tak zvlášť, mala som už svoju pasáž hotovú, ja som mu to poslala. Malo to taký priebeh, že ja som mu posielala úplne inú skladbu, nakoniec sme nahrali túto skladbu. My sme spolu až tak veľmi nepracovali. Až pri tom videoklipe. A aj to bolo také, že veľa vecí sa nám produkčne pokazilo a vtedy som čakala, že sa Majk zoberie a pôjde domov a už v živote nejdem nič točiť, ale našťastie bol veľmi profesionálny a zobral to veľmi kamarátsky,” pochválila rapera Ronie.

Prečítajte si tiež: Tatiana Žideková ako hrdá mamička: Prezradila, čo počas pôrodu ocenila na svojom partnerovi najviac

Dostalo sa jej pochvaly

Slovami chvály nešetril ani samotný Majk Spirit, ktorý by na našej hudobnej scéne ocenil viac takých talentov, akým je speváčka Ronie. „Ja som vďačný za Ronie a chcel by som na našej scéne viac takýchto talentov. Cením ju za to, že si nejde prvoplánový pop. Páči sa mi, že jej hudba má úroveň, jej skladby sú sexi, pre mňa momentálne jedna z najzaujímavejších interpretiek na scéne,“ povedal o speváčke po skúsenosti z nahrávania tracku Bam Bam.

- Najčítanejšie -