Presunúť na hlavný obsah

Horúce leto podľa Twiinsiek: Prezradili tipy, kam na dovolenku i to, v ktorom hoteli sa im stal najvtipnejší zážitok

Slovenské celebrity

Sestry Veronika a Daniela Nízlové milujú cestovanie a my vieme, ktoré dovolenkové miesta im učarovali natoľko, že sa tam rady vrátia.

Obľúbené dvojičky Veronika a Daniela Nízlové známe ako spevácke duo Twiins si automaticky získajú pozornosť kdekoľvek sa objavia. Prirodzene. Sú krásne, majú závideniahodné postavy a neprehliadnuteľný štýl. A sú dve! A identické! Na Instagrame ich sleduje vyše 144- tisíc fanúšikov, ktorých pravidelne zásobujú zábermi, na ktorých speváčky doslova sršia sexepílom. Sestry sú potešením pre mužské oko a inšpiráciou pre to ženské. A v lete sa rozhodne je na čo pozerať!

Neprehliadnite: Ani krásna Andrea Verešová nie je dokonalá: Toto je recept, ktorým bojuje proti nedostatkom

Čo máte na lete najradšej?

Keďže sme letné typy a nemáme rady zimu, tak to určite bude teplo a slniečko. V lete je totiž viac možností, čo robiť a kam ísť. Napríklad máme rady grilovačky, výlety alebo tiež len tak sedieť na terase a užívať si teplé večery. 

Ako si spomínate na vašu najkrajšiu dovolenku? 

Každá dovolenka mala niečo do seba, takže je tažké povedať, ktorá bola tá najkrajšia. Čo sa však týka prostredia, tak to určite boli Maledivy. Najmä kvôli azúrovej vode, koralom a podmorskému svetu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic),

Akú destináciu, z tých ktorú ste navštívili, by ste nám odporučili? A prečo?

Je toho viac. Čo sa týka dobrodružstva, tak Bali. Keď chcete skvelé služby, luxusný hotel a párty, tak v Turecku navštívte rezort Adam&Eve. Ako sme už však spomínali, najväčší zážitok boli pre nás Maledivy. Kvôli histórii a skvelému jedlu máme rady Taliansko, na oddych zase Chorvátsko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic),

Aké atribúty zohľadňujete pri výbere vašej dovolenky? 

Záleží na tom, čo chcete zažiť. Či chcete klľudnú dovolenku alebo niečo živšie, kde je nočný život. Taktiež je veľmi dôležité zvážiť ten pomer, cena-kvalita služieb. Chválabohu, máme skvelú kamarátku, ktorá sa cestovnému ruchu venuje vyše 20 rokov, takže si nemusíme lámať hlavu, kam ideme a či tam bude dobre. Ona nám vie dobre poradiť a vždy sme boli spokojné.

Dovolenku plánujete dopredu alebo je váš výber skôr spontánny? 

U nás je všetko na poslednú chvíľu. Ale niekedy, keď ideme väčšia partia, samozrejme, dovolenku naplánujeme viac dopredu kvôli časovému zladeniu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic),

Prečítajte si tiež: Súboj dovolenkových hitov Mykonos vs. Santorini: Známe Slovenky vás povodia krásami Grécka

Čo vám pri balení na dovolenku nesmie chýbať v kufri? 

Ľahké šaty, plavky, žabky, opaľovacie krémy, okuliare, kniha, reproduktor na hudbu a  kozmetika. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic),

Odniesli ste si z dovolenky okrem suvenírov aj nejaký zaujímavý či úsmevný zážitok?

V spomínanom hoteli Adam&Eve sme si obliekli rovnaké červené Baywatch plavky, keď zrazu oproti nám kráčali v takých istých plavkách ruské dvojičky, ale blondínky. Veľmi sme sa pobavili. Boli sme atrakcia celého hotela. Doteraz sme ostali s dievčatami v kontakte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic),

- Najčítanejšie -