Presunúť na hlavný obsah

Ani krásna Andrea Verešová nie je dokonalá: Toto je recept, ktorým bojuje proti nedostatkom

Slovenské celebrity

Slovenská modelka Andrea Verešová je pre mnohé ženy synonymom dokonalosti, ktorú možno dosiahnuť len veľmi ťažko. Modelka dnes vie, že nie je všetko také, aké by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Hoci od momentu, kedy Andrea Verešová získala korunku krásy už uplynulo neuveriteľných 20 rokov, na tele slovenskej modelky sa čas akoby nepodpísal. Roky a ani fakt, že je Andrea dnes mamou dvoch detí na nej nie je vidieť. Paradoxne, v Andreinom prípade hrajú tieto skutočnosti skôr v jej prospech, než naopak. A nielen tie…

Neprehliadnite: Súboj dovolenkových hitov Mykonos vs. Santorini: Známe Slovenky vás povodia krásami Grécka

Nedostatky premenila na svoju prednosť

Napriek tomu, že je Andrea Verešová najnižšou víťazkou súťaže Miss Slovensko, podarilo sa jej vo svete modelingu a reklamy to, čo mnohým jej “kolegyniam” nie. Navzdory chýbajúcim centimetrom je stále vyhľadávanou modelkou a na nedostatok pracovných ponúk sa sťažovať rozhodne nemôže. Jej dokonalá postava je jednoducho zárukou úspechu! Andrea sa môže vo veku 39 rokov pochváliť nielen plochým bruškom, ale aj krásnymi štíhlymi nohami, ktoré možno v slovenskom showbiznise bezpochyby označiť za jedny z najkrajších!

Toto je tajomstvo jej úspechu

Modelka je fenomén, ktorý poukazuje na to, že naše chyby či nedostatky sa môžu v konečnom dôsledku stať našou najväčšou devízou. Andrea Verešová sa na svojich sociálnych sieťach podelila s fanúšikmi o svoj inšpiratívny príbeh, ktorý svedčí o jej duševnej pohode a vyrovnanosti: „V detstve som často počúvala, že mám chudé nohy, že som ako špageta. A čuduj sa svete, neuplynulo ani toľko času a z komplexu sa nakoniec stala moja devíza, za ktorú som dnes vďačná! Beriem si z toho príklad, nič nie je tak, ako to vyzerá. Ani naše nedostatky! Aj tie sa môžu obrátiť v prednosť! Všetko závisí iba na uhle pohľadu. Niekedy to, čo pokladáš za tvoj najväčší problém, je nakoniec tvoj najväčší tromf!”

Prečítajte si tiež: Nezaháľajú ani v lete: Aj vďaka týmto vodným športom si udržiavajú fit Slovenky svoje postav

Ne dennom poriadku

Krásna Andrea tiež prezradila, ako si v dnešnom uponáhľadom svete plnom stresových situácií  udržiava nielen pevné telo, ale predovšetkým čistú myseľ. „Dôležité je vyhradiť si počas dňa čas iba pre seba, na chvíľu sa zastaviť, vydýchnuť, uvedomiť si správne držanie tela, správne dýchanie, prírodu okolo nás a jej krásu…A tiež, aký je dar, každý deň sa opäť zobudiť…” Všetky tieto atribúty v sebe spája joga, ktorá je v súčasnej dobe moderným liekom na najrozšírenejšiu civilizačnú chorobu, ktorou je jednoznačne stres. 

Stala sa aj z vašej chyby z detstva vaša súčasná devíza?

spolu hlasovalo 153 ľudí

Áno
38
Nie
115

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe