Presunúť na hlavný obsah

Toto sú kočíky známych Sloveniek. V čom vozia svoje poklady?

Slovenské celebrity

Vybrať správny kočík je poriadne umenie a vedia to aj slovenské celebrity. Niektoré z nich dokonca priznali, že kočík museli po čase vymeniť! V čom sa vozia prominentné bábätká?

Neprehliadnite: Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

Katka Jakeš Štumpfová

Tanečníčka a podnikateľka Katka Jakeš Štumpfová pre svoju malú Izabelu vybrala najskôr nádherný zamatový hnedý kočík značky Momon. Neskôr ho však musela vymeniť, lebo sama priznala, že v najväčších letných horúčavách bolo dcérke v kočíku príliš teplo. Jej ďalším favoritom je sivá verzia značky Cybex Priam. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes),

Katarína Sagan 

Katka Sagan, podnikateľka a bývalá partnerka Petra Sagana, je aktívna mamina a malému Marlonovi dopraje parádne prechádzky v slovenskej prírode aj po uliciach Monaka v kočíku v neutrálnej farbe. Skvelá voľba!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Sagan (@katarina_sagan),

Diana Hágerová

Krásna a vždy usmiata moderátorka svoju malú Izabelku vozí v kočíku Ergo baby. Spolu s partnerom, známym moderátorom Romanom Juraškom, vybrali pre dcérku elegantnú čiernu farbu a rodinka si spoločné výlety s praktickým kočíkom nevie vynachváliť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hágerová (@dihager),

Neprehliadnite: Nezaháľajú ani v lete: Aj vďaka týmto vodným športom si udržiavajú fit Slovenky svoje postavy

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Obľúbená moderátorská dvojica Cifrovcov preferuje obľúbenú hollywoodsku značku kočíkov. Bugaboo je kočíková legenda a manželia Cifrovci si dokonca vybrali kočík z limitovanej edície. Prémiová značka oslávila svoje dvadsiate výročie od založenia spoluprácou s umelcom Basom Kostersom, ktorý navrhol špeciálny dizajn s príšerkami. Na celom svete je len 250 kusov a Cifrovci majú doma jeden z nich.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa © Sajfa (@sajfa),

Tatiana Žideková

Módna influencerka a čerstvá mamička je spolu s partnerom aktívna dvojka, a tak si zaobstarali hneď dva kočíky. Jeden na väčšiu záťaž do terénu, druhý na bežné prechádzky. V oboch prípadoch zvolili štýlovú čiernu klasiku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Kali

Raper Kali a jeho snúbenica Alica sa tešia z malej Nelly a ich kočíkovou voľbou bola značka Easywalker v neutrálnej sivej verzii. Raper sa vyjadril, že ako chlap na ňom najviac oceňuje jednoduché skladanie. "Cením,že sa vyrábajú už kočáre,ktoré vie zložiť a rozložiť aj človek ako ja,čo vie len čítať a písať," napísal nadnesene na svojom Instagrame.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DezertKaliMusic (@dezertkalimusic),

Jasmina Alagič Vrbovská

Známa mamina pre svojho malého Sanela vybrala sivý kočík značky Silver Cross a sama ho označuje za skvelého parťáka do každého terénu. 

Neprehliadnite: Baby pink letu pristane: Pozrite sa, ako ju nosia a kombinujú známe Slovenky v sexi outfitoch

Kto má podľa vás najkrajší kočík?

spolu hlasovalo 1101 ľudí

Kali
97

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus