Presunúť na hlavný obsah

Toto sú tri pravidlá šťastného manželstva Cifrovcov. Máte to doma rovnako?

Slovenské celebrity

Čoskoro oslávia tretie výročie svadby a každú chvíľu na svete privítajú svojho prvého potomka. Ich vzťah pôsobí idylicky a aby sa vyhli rozvodu, platia vraj u nich jasné pravidlá. Najmä v kuchyni!

 

Neprehliadnite: Takto sa stravujú známe Slovenky: Pozrite sa, vďaka čomu majú tip-top postavy, aj keď občas "zhrešia"

Manželstvo moderátora Mateja „Sajfa“ Cifru a moderátorky Veronika Cifrovej Ostrihoňovej patrí medzi jeden z najobľúbenejších vzťahov v slovenskom showbiznise, ktorý nesprevádzajú žiadne škandály. Obaja manželia si nielen v súkromí, ale aj na svojich sociálnych sieťach pred fanúšikmi neustále prejavujú lásku a rešpekt. Podporujú sa v práci a nikdy nešetria komplimentmi na toho druhého. Už o chvíľu na svete privítajú vytúžené bábätko, ktorého sa už nevedia dočkať. Každý úspešný vzťah má však svoj vlastný kľúč k úspechu. Budúca mamička Veronika nedávno na svojom Instagrame prezradila, aké tri pravidlá sa snažia v ich manželstve dodržiavať.

 

Aspoň jedno spoločné jedlo dňa

Nájsť si čas na partnera aj počas náročného pracovného týždňa je podľa odborníkov jedným zo základných pilierov zdravého vzťahu. Väčšina párov si tento čas vyhradí práve pri spoločnom jedle. Výnimkou nie sú ani Cifrovci. Podľa úspešnej moderátorky toto pravidlo plnia bez problémov a každý deň si aspoň raz spolu sadnú za spoločný stôl.

Neprehliadnite: Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

Žiaden telefón pri stole

Mobilné telefóny sú súčasťou nášho dennodenného života a občas je ťažké ich len tak odložiť a nebyť vždy k dispozícii. Svoje o tom vedia aj Cifrovci. Síce vo svojej kuchyni vydali zákaz na používanie telefónov pri jedle, ako však bonzla sama Veronika, občas sa im to skrátka nepodarí.

Varí zásadne Sajfa

Budúca mamička je moderná žena a priznáva, že v ich kuchyni sa lepšie darí manželovi ako jej. Dokonca vo svojom príspevku vtipne dodala, že ak by varila ona, čoskoro by to mohlo viesť k rozvodu. Tak sa zdá, že najväčším tajomstvom týchto manželov je predovšetkým spoločný humor, ktorým bavia celé Slovensko.

 

Neprehliadnite: Najlepšie letné outfity slovenských celebrít za posledné dni. S ktorou by ste vymenili svoj šatník?

Chlapček či dievčatko? 

Každú chvíľu Cifrovci privítajú na svete svoje prvé dieťa a z fotiek na ich sociálnych sieťach je jasné, že manželia sa už na príchod poctivo pripravujú. Zariaďujú izbičku, nakupujú výbavu a to, že si stále nájdu čas aj jeden na druhého, dokazuje aj ich posledná dovolenka do New Yorku, ktorú ešte stihli pred narodením dieťatka. "Najkrajší výlet ešte bez škvŕňaťa," okomentovala moderátorka fotku z ulíc New Yorku. To, či Cifrovci čakajú syna či dcérku, úzkostlivo taja. Už teraz je však jasné, že sa dieťatko narodí do harmonickej a šťastnej rodiny. 

Platí u vás doma pravidlo jedného spoločného jedla denne?

spolu hlasovalo 249 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus