Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Jasmina Alagič je už mamou: Krátko po pôrode zverejnila roztomilý záber s ich synom, vyzerá nádherne

Slovenské celebrity

Moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič Vrbovská prežíva najkrajšie obdobie v živote ženy. Na svet priviedla dlhoočakávaného syna menom Sanel.

Láska, ktorá zosilnela ešte viac. Len nedávno sa z nej stala pani Vrbovská a dnes prežíva krásna moderátorka ďalší nádherný deň. Na svet priviedla vysnívaného potomka a spolu s manželom, raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským sa stali rodičmi.

Jasmina Alagič Vrbovská v deň svadby: Jasmina Alagič ako prekrásna nevesta: V týchto šatách sa vydávala na nádvorí rozprávkového zámku!

O tom, že kráska nosí pod srdcom syna, sa neváhala podeliť so svojim i fanúšikmi. Meno Sanel, ktoré je balkánske, vyberali spoločne s Patrikom a vystihuje tak moderátorkine korene, na ktoré je veľmi hrdá. Patrik Rytmus Vrbovský pri svojej manželke celé tehotenstvo stál a bol jej oporou. Nedávno tiež zverejnil najosobnejšiu skladbu venovanú práve ich synovi. Jasmina a Patrik sa na spoločnú rodinu veľmi tešili a na svet priviedli zdravého syna. Moderátorka krátko po pôrode vyzerala fantasticky a o tento rodinný záber sa podelila so svojimi vernými fanúšikmi.

Dvojici k vytúženému bábätku blahoželáme!

 

Jasmina stihla nedávno predstaviť verejnosti novú tehotenskú kolekciu Jami, ktorú vytvorila s návrhárom Milanom Švingálom. Ako prezradila, počas tehotenstva sa jej oblečenie, ktoré ponúkali bežné reťazce zdalo byť „nudné” a chýbala jej v nich elegancia. Modely, ktoré lichotia ženským krivkám, zvýraznia krásne tehotenské bruško a žena v nich vyzerá ako bohyňa. „Chcela som, aby to boli decentné modely pre také ženy, ktoré sa v deň, kedy si ich oblečú chcú cítiť výnimočnejšie,”  prezradila nám pred pár týždňami v rozhovore.

FEMINITY TV: Aké podrobnosti o mene Sanel prezradila Jasmina Alagič Vrbovská krátko pred pôrodom?

- Najčítanejšie -