Presunúť na hlavný obsah

Topmodelka Michaela Kocianová postupuje vo svete módy o krok ďalej: Zakladá módnu značku!

Modeling

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová z agentúry Elite je vo svojich aktivitách nezastaviteľná. Svojou novou aktivitou na poli módy toto tvrdenie opäť potvrdzuje.

Modelka Michaela Kocianová patrí k najúspešnejším slovenským modelkám, od ktorej sa to, ako to vo svete modelingu chodí, učia aj tohtoroční finalisti a finalistky Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Slovenská topmodelka a ambasádorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look Michaela Kocianová dnes opäť o čosi viac rozširuje svoje pôsobenie vo svete módy, a to prostredníctvom svojich ďalších aktivít, v ktorých hodlá zúročiť svoje bohaté skúsenosti spojené s prácou v modelingu. 

Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR už čoskoro. Hlasujte za svojho favorita a favoritku z týchto finalistov!

Neprehliadnite: VIDEO: Exkluzívny pohľad do zákulisia príprav Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Hlasujte za svojho favorita už dnes

Nové výzvy

Stovky prehliadok pre svetové módne domy ako Dior, Valentino, Chanel, Prada, Balenciaga či Balmain, fotenia pre najprestížnejšie módne časopisy - to všetko sa rozhodla Michaela pretaviť do kreatívnej práce na pozícii módnej návrhárky. Spolu so svojou kamarátkou Farah sa rozhodla založiť módnu značku Farah X Michaela K. Michaela Kocianová o svojej novej aktivite nadšene hovorí: „Veľmi sa teším, že projekt uzrie svetlo sveta. Nie je to ľahké, keďže som perfekcionista a všetko chcem mať dokonalé. Vytvárať novú značku a kolekciu je ako beh na dlhú trať, ale musím povedať, že som vytrvalá a verím, že kolekcia bude úspešná.”

Prečítajte si tiež: Michaela Kocianová na obľúbenom ostrove celebrít: Čím si ju získal Mykonos a čo ju najbližšie čaká?

Veľkolepá premiéra

Prvá spoločná kolekcia bude mať premiéru 27. augusta v Španielskej sále Pražského hradu, kde sa uskutoční finálový galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Tieto exkluzívne modely si budete môcť zakúpiť nielen v Prahe na vychýrenej Pařížské ulici, ale aj u nás na Slovensku, a to vo fashion loungi Andreja Kusalíka Priveé.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe