Presunúť na hlavný obsah

Michaela Kocianová na obľúbenom ostrove celebrít: Čím si ju získal Mykonos a čo ju najbližšie čaká?

Modeling

Najúspešnejšia slovenská topmodelka Michaela Kocianová z agentúry Elite trávila čas na obľúbenom ostrove celebrít, na Mykonose. Prečo sa sem tak rada vracia a aký je jej tip na skvelé miesto na tomto ostrove?

Topmodelka Michaela Kocianová patrí medzi naše nejúspešnejšie tváre vo svete modelingu. 30-ročná dlhonohá blondínka sa okrem toho venuje novej generácii nastávajúcich modelov a modeliek. Ako ambasádorka prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR sa každoročne podieľa na príprave na finálový galavečer. V Španielskom sále Pražského hradu už 27. augusta spoznáme nové tváre modelingu, z ktorých môžu vyrásť budúce hviezdy!

Ich troma sudičkami v porote budú ambasádorky projektu Denisa Dvořáková za Čechy, Michaela Kocianová za Slovensko a predsedníčka poroty Daniela Peštová. Či sa im podarí nadviazať na úspechy svetových víťaziek ako napríklad Michaely Hlaváčkovej, Lindy Nývltovej, Alexandry Sashy Gachulincovej či Michaely Kocianovej, to sa uvidí v Španielskom sále Pražského hradu 27. augusta, počas finálového galavečera plného módy a živej hudby. 

Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR už čoskoro. Hlastujte za svojho favorita a favoritku z týchto finalistov!

Michaela si tak počas leta dopriala oddych vo viacerých vychytených letoviskách. Jedným z najobľúbenejších je aj grécky ostrov Mykonos. Každé leto sa toto miesto stáva vychytenejším a to aj vďaka silnej koncentrácii tých najkrajších žien sveta. Mykonos si zamilovali modelky, medzi nimi aj anjelikovia z Victoria's Secret (mimochodom, práve Michaela Kocianová je jedinou Slovenkou, ktorá pre prestížnu značku v minulosti predvádzala, čo je obrovský úspech). Grécky ostrov majú v láske tiež hollywoodske hviezdy a tak stretnutie so slávnymi celebritami nemusí byť len snom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cheers to life

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Mykonos, raj pre pôžitkárov

Grécky ostrov Mykonos je magnetom pre všetkých, ktorí nedajú dopustiť na vychytenú gastronómiu. Miesto s romantickým výhľadom na more a jedinečnou atmosférou je predurčené na úspech aj vďaka čerstvým lokálnym surovinám. Moja obľúbená reštaurácia na Mykonose je Spilia a Sea Satin. Výborne tam varia, milujem grécku kuchyňu,“ prezradila dlhonohá modelka, ktorá sa na toto miesto vracia pravidelne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOVE

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Nedávno ho navštívila so svojím veľmi dobrým priateľom, Brunom Ciberejom, ktorý je čo sa týka jedla a cestovania zbehlý. Na svojom Instagrame rád inšpiruje kvalitným výberom a status trendsettera v sebe nezaprie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

just after sunset #view #over #old #mykonos #town #windmill

Príspevok, ktorý zdieľa Branislav Bruno Ciberej (@brucibe),

 

Pred veľkolepým finále si dopraje masáž a meditovanie

Michaela je známa svojím pozitívnym postojom k zdravému životnému štýlu a pohyb berie ako prirodzenú súčasť života. Pred česko-slovenským finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019 si topmodelka rada dopraje pre svoje telo a dušu tzv. „clear of mind“. „Milujem relax, takže dobrá masáž, jóga a mojich denných 20 minút na meditáciu,“ povedala krátko pred finále, na ktorom ambasádorka súťaže nebude chýbať a my sa už tešíme na róby z červeného koberca i nové tváre. Sledujte nás, prinesieme vám čerstvé informácie priamo z centra diania!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Mohlo by vás tiež zaujímať: VIDEO: Exkluzívny pohľad do zákulisia príprav Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Hlasujte za svojho favorita už dnes

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe