Presunúť na hlavný obsah

Cestovateľské MUST-HAVE Eriky Palkovičovej: Bez čoho sa známa modelka nezaobíde?

Modeling

Erika Palkovičová je jednou z najžiadanejších modeliek agentúry Elite Bratislava. Rodáčka z Trnavy, ktorá momentálne žije za veľkou mlákou, nám prezradila, bez čoho nikdy nevycestuje.

Erikine "must-have"

Bez športu ani krok

I keď už niekoľko mesiacov žije Erika v New Yorku, k jej práci patrí cestovanie, takže za tie roky sa naučila baliť veľmi prakticky. Sympatická brunetka, ktorá sa udržiava v kondícii vďaka rôznym športom - od jogy, boxu po fitness tréningy v posilňovni ako prvé uvádza bežecké tenisky a športové oblečenie. To je absolútnou jednotkou, keďže bez pohybu sa nezaobíde, či už ide o pracovnú cestu alebo dovolenku.

Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR už čoskoro. Hlastujte za svojho favorita a favoritku z týchto finalistov!

Bez stresu

S cestovaním sa spája často i únava, vyčerpanosť, stres... Okrem pohybu sa s týmto vyrovnáva i pomocou esenciálnych olejov, ktoré sú určené práve na zmenu nálad. A sama priznala, že jednoducho na ne nedá nikdy dopustiť.

Neprehliadnite: Aké počasie nás čaká posledné dni letných prázdnin. Viac na Predpovede.sk

Hudba musí byť

Čestné miesto v jej batohu majú samozrejme i slúchadlá. Tiež predstavujú akýsi relax, ktorý popri práci potrebuje. A to či už je na cestách, vo fitku, pripravuje sa na kasting... Zakaždým si púšťa hudbu, čo jej pomáha lepšie sa koncentrovať.

Krásna za každých okolností

Erika sa pohybuje v biznise, kde jednoducho musíte pracovať neustále na svojej figúre, ale i vzhľade, nechýba jej na cestách maska na tvár. Keďže kvôli práci občas trávi v lietadlách dlhé hodiny, potrebuje, aby jej pleť dostala dostatočnú dávku regenerácie. Jednoducho potrebuje, aby bola bezchybná.

Pozrite si: VIDEO: Backstage s Alexandrou Gachulincovou: Všetko je v hlave, musíš sa nastaviť na to, čo chceš dosiahnuť

Bez bundy ani krok

Či je leto, či zima, či cestuje do trópov, alebo len do štúdia, nikdy neodchádza z domu bez koženej bundy. Nikdy sa jej vraj nestalo, že by ju nepoužila a bola by jej zbytočná. Všade sú predsa klimatizácie a v lietadlách dosť silné, takže takýto kus odevu jednoducho zakaždým padne vhod.

Prečítajte si: Topmodelka Daniela Peštová bude predsedníčkou poroty Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2019

Mohlo by vás zaujímať: Aké počasie nás čaká posledné dni letných prázdnin. Viac na Predpovede.sk

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe