Presunúť na hlavný obsah

Hľadáte tie správne slnečné okuliare? Tieto vykúzlia z vašej pracovnej uniformy chic look!

Móda

Spríjemnite si chvíle do práce a vyskladajte si outfit, v ktorom sa budete cítiť sebavedome. Úspešnej žene v kabelke nesmú po ruke chýbať slnečné okuliare. Ktoré sa vám budú hodiť?

Váš biznis look si zaslúži byť priam dokonalý. Čerešničkou na torte sú po kabelke a topánkach jednoznačne okuliare. V kombinácii so šperkami v podobe jemných veľkých alebo menších hrubších kruhových náušníc. 

Vyberte si z aktuálnych štýlov ten pravý pre vás, v ktorom sa budete cítiť sebavedome a vo svojej koži.

Spoznajte hit jesene: Jeansy z 90. rokov kraľujú jeseni 2019: Strih, ktorý zakryje nedostatky a opticky vylepší celkový dojem

Cat-eye ako symbol ženskosti

Mačací look sa teší stále obľube. Dizajn týchto okuliarov je elegantný a predurčený na pracovný look. Môžete si vybrať z rôznych rámov, či už čierne, hnedé alebo s korytnačím vzorom. Vo všetkých si zachováte status dámy a sily ženskosti. Žiadne okuliare totiž nie sú také ženské ako práve tieto.

Lenonky pre umelecké duše

Okuliare, ktoré poznáme ako „lenonky“ zažívali v minulosti doslova ošiaľ. Hudobná scéna do veľkej miery ovplyvňovala módne trendy. Tieto slnečné okuliare sú jednými z nich a aj preto oslovili najviac ženy s umeleckou dušou. 

Hranaté 90. roky a Matrix

Úzke okuliare s ostrými hranami sú symbolom 90. rokov. Sú určené všetkým dámam, ktoré majú rozvinuté sebavedomie. Sebaistota je totiž dôležitým atribútom ich nosenia. Tmavé sklá vás zahalia rúškom tajomstva a pre okolie budete pôsobiť nedostupne. 

70's square a office look

Klasické štvorcové okuliare veľkých rozmerov. Sú mimoriadne praktické, nakoľko zakryjú aj kruhy pod očami a oceníte ich tiež najmä počas tzv. „bad hair day“. Skvelo sa hodia práve s office lookom.

Neprehliadnite: Fakt sme to nosili? Tieto topánky boli hitom v roku, keď ste sa narodili

Shield alebo nadčasová klasika

Okuliare budúcnosti v podobe veľkých zaoblených skiel či už s rámom alebo bez neho vytvárajú akýsi ochranný štít. Súčasné trendy a IT girls v uliciach metropol nenosia nič iné. Svetoznáme módne domy tak reagovali na trend úzkych okuliarov, ktoré postupne z pultov vytláčajú práve tieto.

- Najčítanejšie -