Presunúť na hlavný obsah

Mini kabelky tejto jesene: Keď uvidíte, aké tvary sa budú nosiť, možno jednu takú ešte nájdete v šatníku

Móda

Kabelky dokážu mihnutím čarovného prútika premeniť celkový styling. Na ktoré módne štýly a tvary sa oplatí túto jeseň vsadiť?

Každá z nás má svoju „the best of“ kabelku, ktorú nosí najradšej. To vám však nebráni občas si uletieť na dizajnových skvostoch, ktoré dokážu s celkovým lookom veľké zmeny. Neobmedzené možnosti, aké so sebou prinášajú sa stupňujú s ponukou rôznych tvarov. Mini kabelky sú natoľko rozkošné a hravé, že sa ich dizajnéri nevedeli ani túto sezónu vzdať. 

Inšpirujte sa: Módne doplnky, ktoré sú IN na jeseň 2019: Kedysi ich nosili naše mamy, inšpirujte sa priamo z civilu

Koľko kabeliek by mala mať žena v šatníku?

Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. V súčasnej dobe je však fast fashion na ústupe a čoraz viac sa od ženy očakáva, že bude o móde premýšľať. Nechytajte sa však za srdce, neznamená to, že na to, aby ste boli považované za „dobrého človeka“, môžete vlastniť výsostne len jednu kabelku. Kapsulový šatník by mal obsahovať jednu nadčasovú kabelku pre office look, jednu do spoločnosti na večer a miesto by ste si mali nechať aj pre tú na výnimočné príležitosti. 

Tohtoročná nádielka vás však prinúti vyjsť zo svojej komfortnej zóny a vyskúšať niečo nové. Módni velikáni sa predbiehajú v tom, kto príde so zaujímavejším dizajnom. Cítiť návrat k ovlálnym tvarom, bucket kabelkám, ale aj k buržoáznej triede. Na čo sa môžeme tešiť?

Bucket kabelky vám zaručí štýl

Roztomilá už na pohľad. Kabelka v tomto dizajnovom prevedení sa stala miláčikom trendsetterov. Napriek tomu, že je malá, pôsobí v rámci stylingu dominantne. Na to, aby ste ju nechali vyniknúť voľte jednoduchý styling

Zaostrené na brošne ako detail, ktorý nikomu neunikne

Brošne, ale aj veľké pracky sa stávajú silným detailom nielen na doplnkoch. Šperk, ktorý si môžete na seba zavesiť v podobe mini kabelky krásne rozžiari váš outfit. Niekedy sa oplatí skombinovať ju s celkom odlišným štýlom a materiálmi. 

Strohá elegancia na retiazke 

Hailey Bieber udáva každý deň doslova štýl a to, čo si oblečie, ihneď obletí polku sveta. S kabelkou Alexander Wang x Bvlgari Serpenti neunikla pozornosti a potvrdila tak opäť raz status módnej ikony. Mimochodom vysoké biele čižmy sú na jeseň taktiež „must-have“ kúskom, rovnako aj s mikinou s kapucňou. Tento štýl je poznačený street stylom. 

Mohlo by vás zaujímať: Fakt sme to nosili? Tieto topánky boli hitom v roku, keď ste sa narodili

 

Nostalgia sa vracia, tým najlepším neunikol tento model

Pamätáte si, ako sme boli týchto kabeliek opozeraní a niektoré modely sa nám spájali čisto s ázijskými trhoviskami? Tak presne tento, pre niekoho nevkus, sa vracia do módy. Tento raz však mení pravidlá hry. Kombinovať ju so stylingami môžu len tí, čo si veria. 

 

- Najčítanejšie -