Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie tenisky, ktoré sú naším favoritom: 90. roky sú späť, bude sa vám v nich chodiť ako v papučkách

Móda

Čím farebnejšie, tým lepšie. Deväťdesiatky naplno ovládli ulice a my sa ani nečudujeme. Tenisky v týchto štýloch budú najbližšie sezóny IN!

Tenisky vždy dominovali topánkovej scéne a pre ich rozmanitosť a pestrosť sú skvelým spoločníkom na vytváranie nových a nových outfitov. Aktuálne trendy hovoria jasne – čím farebnejšie, tým lepšie. Na módnu scénu sa vracajú modely z 90. rokov a svetoznáme IT girls ich doslova milujú k čomukoľvek. 

Inšpirujte sa: Mini kabelky tejto jesene: Keď uvidíte, aké tvary sa budú nosiť, možno jednu takú ešte nájdete v šatníku

Pastel v overenej klasike

Modely tenisiek New Balance patria medzi nesmrteľné. Ich tvar a dizajn je rokmi veľmi podobný. To, čím si získavajú priazeň majiteľov je jednoznačne farebnosť a jej kombinácie. Okrem toho, tenisky tohto strihu patria medzi najkomfortnejšie za prijateľnú cenu. Je to jednoducho „must-have“ klasika podobne ako Conversy. 

Platforma v športovom štýle

Tenisky na platforme a dizajn typický pre streetovú kultúru. Vyberte si kombinácie odtieňov, ktoré budú plne zodpovedať vašej osobnosti. Nebojte sa tento štýl farebných tenisiek kombinovať s elegantnými kúskami šatníka. Saténová midi sukňa vôbec nie je vylúčená a rovnako tak kostýmový oblek. Kontrasty sú atraktívne!

„Ugly shoes“ buď milujete alebo nenávidíte

Tenisky, ktoré si získali označenie tzv. „ugly shoes“ buď milujete alebo nenávidíte. Do ktorej skupiny sa radíte vy? Módni trendsetteri si však z toho ťažkú hlavu nerobia a naďalej patrí tento model do ich šatníka medzi najobľúbenejšie.

Kľúčenka ako detail, ktorý vám dodá štýl

Mestská móda a street style k sebe neodmysliteľne patria. Kľúčenka s odkazom na zviditeľnenie toho, odkiaľ pochádzate je príjemný detail v podobe doplnku. Môžete si ju zavesiť na kabelku alebo len tak cez pútko na nohaviciach. 

Mohlo by vás zaujímať: Najobľúbenejší kúsok žien do mesta: Inšpirujte sa IT girls zo svetových metropol ako nosiť legíny

90. roky a neónové variácie sú späť

Neón a grunge štýl sa vrátil už niekoľkokrát, no na teniskách sa mu darí o čosi viac. Modely vychádzajúce práve z neónovej vlny si získali nadšencov 90. rokov. IT girls tieto tenisky milujú a čím svietivejší model objavíte, tým lepšie. Na ulici v týchto reflexných teniskách budete neprehliadnuteľná a chic. 

Tak schválne, koľko párov topánok vlastníte?

spolu hlasovalo 851 ľudí

20 a viac
383

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus