Presunúť na hlavný obsah

Must-have klobúky: Nosí sa klasika aj znovuzrodený trend. Do týchto kúskov sa vám oplatí investovať

Móda

Klobúky patria už roky medzi "must-have" kúsky všetkých módnych osobností a blogerov. Do tejto klasiky sa však oplatí investovať aj vám.

Na rybára

Pamätáte si ešte na klobúky, ktoré vám maminy dávali na hlavy počas horúcich letných dní? Áno, máme na mysli presne tie rybárske klobúčiky, ktoré sa opäť dostávajú na výslnie. Samozrejme, trochu v inej podobe. I keď, niektorí dizajnéri sa nechali až príliš uniesť nostalgiou a do kolekcií na jeseň/zima zaradili práve retro klobúčiky. No nájdu sa i takí, ktorí ich povýšili na inú úroveň - zmenili materiál na latex, kožu alebo pridali zaujímavý doplnok - sieťku. Či už si vyberiete elegantnejšiu verziu alebo tú klasickú, isté bude, že nebudete mimo trendu.

Mohlo by vás zaujímať: Luxusné modely, svetové topmodelky a neželaný hosť: Záver prehliadky Chanel mal trpkú príchuť

Francúzska klasika

Zažiadalo sa vám pridať do svojho stylingu trochu klasiky? Baretky sú tým pádom skvelou voľbou. Ďalší trend, ktorí si mnohí pamätajú z detských čias, sa už niekoľko rokov opäť ocitá medzi "must-have" záležitosťami. I tentokrát však platí, aby ste zabudli na prvoplánovosť. Voľte rafinovanejšie motívy, farby, vzory... Len tak sa vymaníte spod stereotypu, ktorým by ste veľmi neoslnili.

Inšpirujte sa tiež: Kabelky sezóny, ktoré si zamilujete! Túto jeseň bodujú tieto 3 kúsky

 

Poštárska čiapka

V neposlednom rade netreba zabúdať i na tento kúsok. Poštárske čiapky nie sú ničím novým, ale čo je oveľa dôležitejšie, stále sú horúcim trendom. A to podľa viacerých dizajnérov a osobností módy, ktoré ich s obľubou nedávajú dole. Univerzálnosť tohto doplnku určite očarí aj vás. Ak chcete investovať do nejakého kúsku - práve táto pokrývka hlavy sa vám vyplatí.

Prečítajte si: Kendall Jenner je novou tvárou RESERVED: „Ciao Kendall!“ je doteraz najväčšou kampaňou značky

- Najčítanejšie -