Presunúť na hlavný obsah

Čo všetko o vás prezradí prívesok, ktorý nosíte? Vyberajte s rozumom

Móda

Nosíte na krku symbol svojho znamenia, mesiac alebo kríž? Možno ste to netušili, no váš šperk o vás vypovedá mnohé

Kríž

Symbol kríža znamená duchovno, vieru, odovzdanosť a oddanosť, ale často napovedá aj o tvrdohlavosti a egoizme ich nositeľov. Ste silní vodcovia s osobným čarom. Ľahko si získate ľudí na svoju stranu. Ak sa s vami niekto pustí do hádky, nikdy ho nenecháte vyhrať. Máte sklon k manipulatívnemu správaniu.

Neprehliadnite: Aká je posledná číslica v dátume vášho narodenia? Veľa vypovie o vašom charaktere

Astrologické symboly

Ak si vyberáte ako svoj talizman symboly mesiaca, hviezd, slnka či atrologických znamení, ste kreatívni ľudia, ktorí sú večne zasnívaní v oblakoch. Náladoví rojkovia s množstvom plánov, ktorí sú skvelí spoločníci a verní priatelia. Občas máte problém dokončiť úlohu, ktorá pred vami leží, a máte plno rozrobených projektov, začatých koníčkov. Ľahko sa pre všetko nadchnete a máte skvelý zmysel pre humor.

Medailóny

Prívesky s medailónom milujú romantické duše. Rodina je pre vás základný pilier šťastného života a harmónie. Nemáte radi pretvárku a pocit nespravodlivosti. Ste empatické bytosti, ktorým sa darí v humanitných odboroch. Občas príliš dôverujete ľuďom a na tom ste sa už neraz popálili.

Neprehliadnite: Ako červená volavka: Zahaľte sa od hlavy až po päty do tejto zvodnej farby

Prívesky s menom

Keď sa obľúbená Carrie Bradshaw v seriáli Sex v meste preslávila svojím zlatým náhrdelníkom s menom, stal sa z toho módny hit. Ak máte radi prívesky s menom či s iniciálkami alebo inými osobnými údajmi, napríklad s dátumom narodenia, patríte k silným osobnostiam. Viete, kto ste a čo chcete. Máte tendenciu viesť ľudí, ste sebavedomí a asertívní. Vaša priamočarosť vám občas narobí veľa nepriateľov, najmä medzi vzťahovačnými ľuďmi. Prívesok s menom sa ako darček skvele hodí ľuďom, ktorí potrebujú dodať trochu sebavedomia.

Minimalistické šperky

Nosíte len jednoduché retiazky bez príveskov alebo perlový náhrdelník? Patríte k sofistikovaným ľuďom, ktorý akoby sa narodili so zmyslom pre eleganciu. Nielen v móde, váš šarm sa prejavuje aj v spôsobe, ako sa pohybujete, ako konáte. Pripomínate ladné mačky. S ľahkosťou splníte každý cieľ, ktorý si predsavzáte.

Neprehliadnite: Aké je vaše začiatočné písmeno v mene? Prezradí o vás aj to, čo by ste najradšej zatajili

- Najčítanejšie -