Presunúť na hlavný obsah

Aká je posledná číslica v dátume vášho narodenia? Veľa vypovie o vašom charaktere

Zábava

Bude táto číslica akýmsi zrkadlom vašej osobnosti a odhalí vašu skutočnú povahu? Podeľte sa s nami o to v diskusii, sme zvedaví, na koho to sedí.

Každý je iný a zatiaľ čo jednému vyhovuje to, druhému tamto. Rovnako tak v sebe skrývame určité vlastnosti a charaktery. Čo teda prezradí číslica o vašom „ja“?

Posledným číslom sa myslí tá v roku narodenia. 

Prečítajte si: Jednoduchá vec, ktorou môžete zvýšiť inteligenciu svojho dieťaťa: Na toto často zabúdame, tipnete si, čo to je?

0 = nezávislosť

Ich prvotriedna vlastnosť je nezávislosť a priamočiarosť. Sú sami sebou a konajú tak, ako sami uvážia. Neriadia sa tým, čo od nich očakávajú iní a razia si svoju vlastnú cestu. Je pre nich charakteristická ľahkosť bytia a títo ľudia patria práve medzi najviac jedinečné bytosti v tom, čo robia. 

1 = odvaha

Milujú adrenalín a aj nebezpečenstvo, ktoré na nich číha. Vzrušenie im dodáva odvahu žiť naplno a nepremýšľať nad tým, čo bude. Neriešia minulosť a nezamýšľajú sa ani nad ďalekou budúcnosťou. Žijú prítomným okamihom. Ich nápady bývajú zväčša bláznivé, nepochopené a bez pointy. 

2 = vodcovský typ

Jediná autorita, ktorú dokáže tento typ ľudí rešpektovať sú oni sami. Sú prirodzenými manipulátormi a vodcami. Ľudia predstavujú nástroj na dosiahnutie ich cieľov. Ak nepristúpite na ich hru, máte smolu. Očakávajú totiž, že sa im podriadite.

3 = stereotyp

Ľudia, ktorí majú radi stereotyp a ten im vyhovuje. Často si to sami neuvedomujú, no zistia to, akonáhle majú vybočiť zo svojich zaužívaných rutín. Akákoľvek zmena im nerobí dobre a vždy sa budú nad ňou pohoršovať. Ide o ľudí, ktorí majú radi svoje pohodlie a zaužívané rituály.

4 = emocionálny typ

V ich vnútri sa skrýva pretlak emócií a pocitov. Pozitívnych, aj negatívnych. Majú čo robiť, aby sa v nich sami vyznali. Patria medzi impulzívne typy ľudí, ktorí skôr konajú ako premýšľajú. Akonáhle zistíte, s kým máte tú česť, berte ich radšej s nadhľadom. Občas zvyknú v dôsledku emócií preháňať.

5 = veční snílci

Snívanie patrí medzi ich obľúbené činnosti a únik od reality. Fantázia im koluje v krvi, avšak občas sa pozabudnú a vo svojich snoch strávia viac času ako v realite. Je to krásne, ale často aj bolestivé. Práve stret s realitou im môže kaziť ideály.

6 = spoločensky vyspelí

Spoločnosť ich nabíja energiou, samota spôsobuje presný opak. Ak sa s nimi dohodnete na stretnutí, môžete si byť istí, že neprídu sami, ale čochvíľa tam bude viac ľudí. Sú mimoriadne priateľskí a otvorení. Všetci ich milujú a s každým chcú byť za dobre. 

7 = zodpovednosť

Iným slovom perfekcionalisti. Tak ako sú nároční sami na seba, sú nároční aj na ostatných. Radi plánujú a nič nenechávajú na náhodu. Majú radi svoju komfortnú zónu a neradi ju opúšťajú. Majú však aj zdravé sebavedomie. 

8 = hlavou proti múru

Ak sa im niečo nepodarí na prvý raz, neváhajú sa do toho pustiť druhýkrát alebo aj ďalší raz. Jednoducho, pokiaľ si niečo vytýčia, idú si za svojím a to aj hlavou proti múru. Spoliehajú sa na vlastnú intuíciu a tak aj konajú.

Mohlo by vás zaujímať: Svadba, rozvod, prírastok, či odchod do zahraničia: Týchto 5 znamení čaká v tomto roku najviac zásadných zmien

9 = zásadovosť

Vždy potrebujú mať nejaké záchytné body, ktorých sa môžu držať. Stoja pevne nohami na zemi a majú jasne vymedzené predstavy o daných veciach. Patria medzi spoľahlivé typy s hodnotami na správnom mieste. 

- Najčítanejšie -