Presunúť na hlavný obsah

Rozlúčka so slobodou v chorvátskom štýle: Najlepšie miesta, kde si užijete dámsku jazdu, na ktorú nezabudnete

Cestovanie

Leto nie je len sezónou svadieb, ale aj rozlúčok so slobodou. Za prvotriednou zábavou a luxusom nemusíte cestovať ďaleko. Dámsku jazdu vo veľkom štýle si užijete aj pri “slovenskom mori”.

Bonj Les Bains, Hvar

Ak hľadáte kúsok glamúru v bielom plážovom klube obklopenom borovicami a tyrkysovým morom, Bonj les Bains je tým pravým miestom pre vás. Tento sofistikovaný kúpeľný klub z roku 1920 nie je lokalizovaný priamo na pláži, ale jeho reštauračná terasa i kúpacie plošiny sú postavené na pontóne nad morom, ktorého šum si tak užijete ešte intenzívnejšie. K dispozícii  sú vám okrem posteľových prístreškov aj kúpeľné kabíny na masáže pri vode, vďaka čomu sa budete  v tomto art deco útočisku cítiť ešte blaženejšie.

Radisson Blu Mistral Beach Bar

Kruhový morský ostrovček hotela Radisson Blu & Spa na Jadrane obklopujú postele s lehátkami a tiki koktailový bar, v ktorom si vychutnáte tie najlepšie letné drinky. Mistral Beach Bar je zariadený  čerstvým motívom modrej a bielej farby, ktorý pomyselne predlžuje nekonečné výhľady na more a oblohu. Mistral Beach Bar je ideálnym miestom na relaxáciu aj tým, že ponúka pohľad na dalmatínske ostrovy, ktoré tvoria nádhernú scenériu vašim posledným slobodným dńom.

Neprehliadnite: Horúce letné dni strávte pri bazéne: Kde nájsť tie najzaujímavejšie miesta na Slovensku a v Česku?

Goosher Beach club, Split

Plážový klub v Splite - v hoteli Le Méridien Lav sa pýši jedinečnou neformálnou atmosférou. Okrem plnohodnotného oddychu si vychutnáte aj jedlo v pouličnom štýle, ktoré spája chute Východu a Juhu. Plážový klub ponúka všetko, po čom môžete túžiť: opaľovanie a plávanie na pláži, relax v tieni borovíc či prekrásny výhľad na more z hlavnej terasy. Pri popíjaní originálnych kokteilov vás navyše bude svojou hudbou sprevádzať DJ. Priam dokonalá boho party nálada!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Straska (@zuzanastraska),

Moro Beach Club Stupe, Korčula

Luxusný plážový klub Moro Beach Club Stupe bol otvorený v roku 2017. Popularitu si získal svojimi romantickými morských hojdačkami a veľkolepým “instafriendly” prostredím, ktoré sociálne siete milujú. Hotel Moro Beach Club sa nachádza na polostrove, ktorý je posiaty obrovskými balvanmi a obklopený oslnivými modrozelenými vodami. S drsnou kulisou pohoria a plážovým modro-bielym dekorom, nie je divu, že sa tento plážový klub dostal rýchlo do itinerárov. Foto na obrovských morských hojdačkách či s motýlimi krídlami, ktoré sa vznášajú v krištáľovo čistom mori chce na svojom Instagrame predsa každý.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa moro.beach.stupe (@moro.beach.stupe),

Prečítajte si tiež: 5 tipov na letnú dovolenku: Destinácie letecky do 2 a pol hodiny, kam môžete vyraziť hneď teraz

Aquarius, Pag

Klub Aquarius je dlhoročným gigantom párty scény na ostrove Pag, ktorý svoju povesť favorita ešte zvýraznil VIP kabínkami a vlastným súkromným bezénom. Ak na svojej rozlúčke so slobodou neplánuejte len oddychovať, ale sa v prvom rade zabávať. Aquarius je to pravé miesto pre vás, ktoré vám poskytne prvotriedne útočisko predtým, než sa celé premení na veľký tanečný parket v dvoch poschodiach.

Neprehliadnite: Aké počasie nás čaká v najbližších dňoch v obľúbenom Chorvátsku? Viac na Predpovede.sk

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus