Presunúť na hlavný obsah

Aké je vaše začiatočné písmeno v mene? Prezradí o vás aj to, čo by ste najradšej zatajili

Zábava

Vaše krstné meno ukrýva množstvo tajomstiev a práve prvé písmeno môže o vás prezradiť aj to, čo by ste najradšej zatajili.

A

Písmeno A začína celú abecedu a nositelia mena, ktoré sa začína na toto písmeno, chcú byť vždy prví. Majú vodcovské schopnosti, sú húževnatí, cieľavedomí, no občas trochu egoistickí.

B

Ľudia s citlivou povahou. Sú to verní partneri a priatelia, pre ktorých je rodina na prvom mieste. Často pracujú v charite.

C

Sú to skvelí matematici a majú vycibrené logické myslenie. Vždy sa na problém pozerajú racionálne a nikdy ich nič nevyvedie z miery.  

D

D ako disciplína. Déčkari sú prísni na svoje okolie, no najprísnejší sú sami na seba. Nikdy sa nevzdajú a patria k ľuďom, ktorí vždy dosiahnu svoj úspech.

E

Ľudia so začiatočným písmenom E patria k extrovertom s množstvom priateľov. Dokážu sa porozprávať takmer s kýmkoľvek, čo ich predurčuje na úspech v akomkoľvek smere, ktorým sa vydajú.

F

Veľmi zodpovední ľudia so zmyslom pre férovosť. Sú vtipní a patria ku kráľom večierkov, ktorí dokážu rozosmiať celé okolie.

G

Kreatívne duše so sklonmi k filozofovaniu. Na každý problém sa dokážete pozrieť z rôznych pohľadov, ste empatickí a to z vás robí skvelých spoločníkov.

Neprehliadnite: Nevera a intrigy? Podľa znamenia zverokruhu zistíte, s akými zlozvykmi partnera sa budete musieť popasovať

H

Ľudia s písmenom H sa často stanú lekármi, zdravotnými sestrami či učiteľmi. Pomoc ľuďom je pre nich najdôležitejšie poslanie v živote.

I

Najúprimnejší ľudia v abecede, ktorí vždy povedia svoj názor bez ohľadu na to, či sa niekoho dotkne, alebo nie. Sú to však verní partneri a nenávidia klamstvo či zradu.

J

Ambiciózni ľudia so zmyslom pre odhodlanie a férové správanie. Neznesú podlosť, klebety a neprávo.

K

Občas vás premôžu emócie, ktoré neviete príliš ovládať. Ste citlivá duša, rodinne založená, ktorej empatia pomáha v jej zamestnaní. Je jedno, čomu sa venujete, vždy musíte byť obklopení ľuďmi.  

L

Ľudia plní energie a elánu. Aj v najťažších chvíľach nestrácajú chuť do života. Sú to extroverti, no keď si niečo vezmú do hlavy, už sa toho nepustia.

Neprehliadnite: Aká je posledná číslica v dátume vášho narodenia? Veľa vypovie o vašom charaktere

M

Ľudia si k vám vždy prídu po dobrú radu. Počúvate, ste empatickí priatelia a neviete povedať nie. Pozitivizmus, priateľskosť a láskavosť patria k vašim najsilnejším zbraniam.

N

Tieto umelecké duše majú skvelé komunikačné zručnosti a talent takmer na všetko. Patria k introvertom, no keď sú v spoločnosti, vedia sa odviazať.

O

Veľmi hĺbaví ľudia, ktorí celí život prahnú po vedomostiach a nových informáciách. Majú odpoveď na všetko, no občas pôsobia trochu snobsky.

P

Rodení cestovatelia, ktorí milujú nové zážitky, nových ľudí, nové podnety. Máte obrovské množstvo životnej energie, ale je ťažké udržať ich na jednom mieste.

Q

Herci, spisovatelia, speváci. Ľudia so začínajúcim písmenom Q patria k umeleckým dušiam, ktoré s okolitým svetom komunikujú prostredníctvom svojho umenia.

R

Koluje v nich horúca krv. Sú emocionálne založení, občas prchkí, no majú silného ducha, ktorý im nikdy nedovolí uspokojiť sa s málom. Vždy nasledujú svoje sny a nikdy ich nič neodradí.

S

Na rozdiel od tvaru ich začiatočného písmena, títo ľudia sú priamočiari a vždy si predurčia jasné ciele. Neskončia, až kým ich nesplnia. Sú sebakritickí a občas o sebe pochybujú.

T

Silné osobnosti, ktoré majú niekedy sklon byť trochu panovační. Sú to skvelí vodcovia a radi sa obklopujú ľuďmi.

U

Ľudia, ktorých meno sa začína na U, nenávidia, keď niekto strká nos do ich vecí. Radi robia veci po svojom a nové priateľstvá nadväzujú len veľmi neochotne. 

V

Víťazi. Hoci sa im nemusí vždy vo všetkom dariť, dokážu aj prekážku premeniť na víťazstvo. Sú vždy pozitívne naladení.

Neprehliadnite: Silné a nezávislé: Také sú ženy narodené v 5 znameniach, ktoré ich predurčujú na úspech

W

Ľudia s charizmou, ktorá priláka množstvo ľudí: fanúšikov, publikum či nasledovateľov. Títo ľudia sa vždy dostanú na vrchol, odkiaľ majú výhľad na svojich priaznivcov.

X

Oddaní partneri, pre ktorých je najdôležitejších ich duchovný svet a vnútorné šťastie. Cvičitelia jogy, učitelia či mentori, to sú najvhodnejšie povolania, v ktorých sa budú cítiť naplnení.

Y

Ľudia, ktorí sa neboja riskovať. Milujete adrenalín a stresujúce situácie, ktoré vo vás vyvolávajú eufóriu. S vami sa nikto nenudí. Patríte k ľuďom, ktorí nemajú radi záväzok.

Z

Skvelí diplomati, obchodníci či právnici. Majú skvelý talent na urovnávanie akýchkoľvek hádok a riešenie problémov s chladnou hlavou.

- Najčítanejšie -