Presunúť na hlavný obsah

Nevera a intrigy? Podľa znamenia zverokruhu zistíte, s akými zlozvykmi partnera sa budete musieť popasovať

Zábava

Ktorá najhoršia vlastnosť dominuje u vášho partnera? S týmto ťahákom vyhráte každú partnerskú hádku. Stačí len vedieť, ako poraziť ich slabôstky.

Baran

Boh vám pomáhaj. Najprotivnejšie znamenie z celého zverokruhu. Okrem toho, že tento pán všade bol a všetko videl, nevynechá ani žiadnu príležitosť trochu vás poučiť. Lebo on vie lepšie ako vy. 

Býk

Pustite mu film, posaďte ho na gauč a ostane tam hibernovať, až kým ho nezobudíte. Býky sú milujúci partneri, no občas majú sklon k lenivosti. Ich najhoršou vlastnosťou je však tvrdohlavosť, ktorá je takmer taká otravná ako u Baranov.

Neprehliadnite: Diagnóza klamár: Pokiaľ sa správa takto, verte, že sa nikdy nezmení a bude vás vodiť za nos

Blíženec

Do blíženca sa zamilujete skôr, ako si to stihnete uvedomiť. Pôsobia ako magnet na ľudí a každý ich má rad. Pozor, veľmi radi túto vlastnosť zneužívajú a patria k najpromiskuitnejších znameniam, pretože nenávidia nudu.  

Rak

Nikdy celkom neviete, vedľa koho sa prebudíte. Náladičky tohto tvora sa menia rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Občas to robí schválne. Ale pozor, nikdy sa ho nesnažte oklamať, pretože tento majster manipulácie bude vždy krok pred vami.

Lev

Pán džungle, pán sveta, pán galaxie, všetci sa klaňajte pred týmto velikánom, ktorý chce byť vždy stredobod vesmíru. Ak si však poradíte s jeho egom, budete mať vedľa seba silného a milujúceho partnera, ktorý to dosiahne veľmi ďaleko.

Panna

Panna rieši všetko, len nie seba. Porekadlo „Najskôr si pozametaj pred vlastným vchodom“ im je úplne cudzie. Ochotne vyriešia všetky problémy sveta, no svoje šlamastiky prehliadajú. Ak im aj budete niečo vyčítať, väčšinou sa stretnete s nepochopením.

Váhy

Váhy sú úžasné znamenia... alebo nie sú? Sú či nie? Ak máte dostatok trpezlivosti na ich nerozhodné správanie a večné váhanie, budete mať vedľa seba spoľahlivého a stabilného partnera.

Škorpión

Sarkastickí, zlomyseľní, nepriateľskí intrigáni, tak na vás môže pôsobiť Škorpión. Keď sa im však raz dostanete pod pancier, získate oddaných priateľov, ktorí by boli pre vás ochotní zabiť.

Neprehliadnite: Veštica mi vyveštila partnerovu neveru. Najskôr som tomu neverila, no jeho správanie ho usvedčilo

Strelec

Typický Strelec je neskutočne otravný svojou úprimnosťou a neschopnosťou hryznúť si do jazyka. Ak nechcete počuť pravdu, radšej sa ho nikdy nepýtajte, či nevyzeráte „v tých džínsoch tučne“.

Kozorožec

Pozor, nuda! Kozorožci nemajú radi prekvapenia a vaša najčastejšia hádka sa pravdepodobne bude týkať toho, že sa ho budete snažiť vytiahnuť niekam von medzi ľudí. Na druhú stranu sa nemusíte báť žiadnych nepríjemných prekvapení, preto patria k najvernejším znameniam.

Vodnár

Nesnažte sa pochopiť Vodnárove pohnútky. Ich správanie občas vôbec nedáva zmysel a radi konajú intuitívne (to znamená neuvážene, takže vás možno občas aj podvedú). Mimochodom, záväzok pre vodnárov rovná sa väzenie.

Neprehliadnite: Skutočnú lásku som vymenila za peniaze: Opustila som muža, ktorého som milovala, kvôli túžbe po luxuse

Ryba

Pán skvelá výhovorka. Keď príde na hádku, nájde milión dôvodov, prečo za to nemôže. Obkecá aj nemožné a občas pri rozhovore s Rybami nebudete mať šajnu, o čom hovoria. Urobia všetko pre to, aby preplávali búrlivou hádkou úplne hladkou.

Má váš partner negatívnu vlastnosť, ktorej sa nevie zbaviť?

spolu hlasovalo 332 ľudí

Áno
300
Nie
32

- Najčítanejšie -