Presunúť na hlavný obsah

S týmito zachádzajte ako v rukavičkách: Toto je 5 najemotívnejších znamení

Zábava

Ľudia sú rôzni, rôzne sú tiež naše emocionálne reakcie na rôzne udalosti či situácie. Kým si niektorí ľudia ponechávajú všetko pre seba, iných o čosi viac ovládajú ich pocity. Ste na tomto zozname aj vy?

5. miesto - Vodnár

Ľudia narodení v znamení Vodnára milujú byť v centre pozornosti. Vodnári sa snažia o rešpekt a ocenenie od svojho okolia; to je to, čo im dáva motiváciu napredovať. Zvyčajne to trvá dlhšie, kým Vodnár stratí “nervy”, ale ak sa tak stane, hľadajte si miesto, kam sa môžete skryť. Vodnár svoju frustráciu skrýva, no časom exploduje. 

4. miesto - Škorpión

Sú to tvrdí ľudia. No patria k neúnavným hľadačom pravdy. Škorpión je rodinne založený a nikomu nedovolí siahnuť na jeho rodinu. Je nepredvídateľný. Môžete od neho očakávať čokoľvek a kedykoľvek. Dostať sa s ním do hádky určite nechcete, pretože vždy dostane to, čo chce - za čo ho však možno i patrične rešpektovať.

Neprehliadnite: V tomto znamení sa rodia tie najtalentovanejšie deti: Máte aj vy doma malý talent?

3. miesto - Blíženci

Pre Blížencov platí “sky is the limit”, najmä keď ide o ich osobný záujem. V hádke nevedia, kedy zastaviť. Blíženci sú veľmi pomstychtiví. Prežívajú záchvaty hnevu, v ktorých obviňujú celý svet, no rovnako rýchlo ako vzplanú, sa aj upokoja. Napriek tomu prinášajú do života ľudí vo svojom okolí veľa pozitívnych momentov, čo z nich robí skvelých partnerov pre život.

2. miesto - Baran

Barani takmer nikdy nevedia, čo chcú, takže nasledujú dav, ale len dav, ktorý si sami vyberú. Verejná mienka je pre nich dôležitá, takže ich rozhodne neuvidíte  zainteresovaných v trápnej či hlúpej výmene názorov. Veľkolepá teatrálna hádka je naopak to, čo si neodpustia. Sú odvážni, niekedy arogantní a navyše, tvrdohlaví. Keď však za vami stojí baran, nemusíte sa ničoho báť.

Prečítajte si tiež: Zverokruh odhalí vaše superschopnosti: Viete, ktorou silnou stránkou disponujete práve vy?

1. miesto - Kozorožec

Kozorožec je určite najviac emocionálne znamenie zverokruhu. Títo ľudia žijú podľa vlastných pravidiel. Nevedia, čo znamená “nemôžeš" alebo “nemal by si”. Kozorožci sú na prvý pohľad veľmi zdvorilí a zodpovední ľudia, ale keď ich spoznáte bližšie, zistíte, že sú zvyknutí získať všetko, čo chcú aj za cenu toho, že urobia scénu. Z ich povahy však vyplýva aj jedno veľké plus: Kozorožci sú tí najvášnivejší ľudia!

- Najčítanejšie -