Presunúť na hlavný obsah

Ste narodení na prelome dvoch znamení? Toto to vypovedá o vašej osobnosti

Lifestyle

Premýšľali ste niekedy nad tým, že nemáte práve povahu a vlastnosti typické pre vaše znamenie zverokruhu? Je za tým to, že ste narodený na pomedzi dvoch znamení a preto vami lomcujú aj takéto pocity. Čo presne sa za tým ešte skrýva?

Minuli ste sa svojmu znameniu? 

Ste narodený napríklad v znamení leva, ale chýba vám dravosť a sebavedomie, ktoré sú pre neho typické? Alebo nie ste radi stredobodom pozornosti, hoci sa hovorí, že lev si obdiv a pohľady iných ľudí priam pýta? Alebo si čítate mesačný horoskop, ale akosi sa to k vám stále nehodí a neviete si z toho nič vybrať? Nejde o to, že ste sa netrafili do svojho znamenia, ale skôr o to, kedy presne ste sa narodili. Ak to bolo na pomedzí dvoch znamení, napríklad raka a leva alebo leva a panny, nie ste typický a môže vás to celý život takto ovplyvňovať.  

Mohlo by vás zaujímať: 5 typov vrások, ktoré nám počas života vznikajú: Tie, ktoré prevládajú, prezrádzajú o vašej osobnosti toto

Vaše znamenie nie nie zároveň vaše znamenie slnka 

Ako informuje autorka knihy Cesta k celistvosti prostredníctvom astrológie a numerológie, Linda Joyce, pre magazín Womenshealth, vaše znamenie nie je zároveň znamením slnka. Presne to spôsobuje, že vaša povaha a vlastnosti nie sú typické pre vaše oficiálne znamenie. Pre lepšiu predstavu, ide o toto... Každé znamenie je podľa jej knihy rozdelené do 30 stupňov. Slnko sa pohybuje každý deň o jeden stupeň, takže každý stupeň sa stotožňuje s iným dňom. Každý, kto má Slnko s 27, 28 alebo 29 stupňami znamenia, posledné tri dni – sa narodil na vrchole, prelome. Inými slovami, kto sa narodil v posledných troch dňoch svojho Slnka, je technicky „na vrchole“ nasledujúceho znamenia.

Čo teda pre vás znamená byť na vrchole?

Joyce opisuje ľudí, ktorí sú takto narodení ako vševediacich. Ľudí, ktorí sa cítia byť iní, možno majú pocit, že vedia viac než iní, možno, že sú tak trocha géniovia. A veru, že niektorí sú skutočne nadaní, skutoční géniovia. No na druhej strane im k uskutočneniu ich možno skvelých nápadov a myšlienok chýba odvaha, chuť a ochota riskovať. Prečo? 

Čítajte tiež: Vieme, čo môžete čakať od kamarátky podľa znamenia: Kto je verný až za hrob a na koho ego si dávať pozor?

Neistí, zmätení, akoby zaseknutí

Dôsledkom tohto prelomu dvoch znamení je aj to, že sa ľudia takto narodení cítia zmätene. Trvá dlhšie než pochopia, čo vlastne chcú. Často sú títo ľudia ovplyvnení faktom, že sú prelomoví, do takej miery, že sa cítia byť sami sebou neistí, svojimi činmi, rozhodnutiami, Možno nad nimi príliš polemizujú a v dôsledku toho sa napokon rozhodnú nesprávne. To napokon potvrdzujú aj slová Jyoce: „Je ťažké byť na vrchole alebo konci, môžete sa cítiť zaseknutí. Neviete, čo môžete očakávať. To môže viesť k zmätku alebo prevzatiu momentu – voľba je na vás.“

Neprehliadnite: Dátum vášho narodenia prezradí veľa o vašej osobnosti: Kto je najviac predurčený na úspech?

Slnko je skutočnou identitou

Tak či onak, nebojte sa, nie ste žiadny hybrid zverokruhu a to, že ste prelomoví ešte neznamená, že máte pokazený život a nebudete sa vedieť ním pretĺkať. Ako povedala aj Joyce, všetko je to o voľbe. No jedno je podľa nej isté: „Vaše Slnko je vaša skutočná identita. Znamenie je skôr ako trocha soli a korenia vo vašej pôvodnej chuti."

- Najčítanejšie -