Presunúť na hlavný obsah

3 najúžasnejšie manželky podľa znamenia horoskopu: Patríte medzi ne aj vy?

Partnerské vzťahy

Ženy narodené v troch znameniach zverokruhu, spĺňajú vraj všetky atribúty starostlivej a obetavej manželky. Ste zvedavé, či do tejto kategórie patríte aj vy?

Pokiaľ ste sa narodili v jednom z týchto troch znamení, máte vyhraté. Muži, sú z vás jednoducho hotoví a akonáhle vás lepšie spoznajú, túžia aby žena ako vy, bola po ich boku celý život. Tak čo myslíte, patríte aj vy do kategórie dokonalých manželiek? Teda podľa hviezd, samozrejme. 

Mohlo by vás zaujímať: Bola som manželovi neverná na spoločnej dovolenke: Keď to zistil, urobil vec, ktorá ma položila na kolená

Toto majú spoločné

Sú veľmi empatické, trpezlivé, vytrvalé, rozhodné, múdre a vedia presne čo chcú. Asi tak nejako možno kategorizovať vlastnosti všetkých troch znamení, ktorých sa to týka. A muži, ktorí si ich vezmú majú celý život o seba a svojich potomkov perfektne postarené. A to je veľkou devízou. týchto žien. 

Kozorožec

Ženy narodené v tomto znamení sú mimoriadne trpezlivé, silné a citlivé zároveň. Muž, ktorí si takúto ženu vezme, patrí do kategórie šťastlivcov. Je totiž verná, milá a rodina je pre ňu všetkým. Nerobí jej najmenší problém obetovať sa pre ostatných a tobôž nie pre svojich najbližších.  Šťastie rodiny je pre ňu to najdôležitejšie a je ochotná preň urobiť úplne všetko. 

Čítajte tiež: Svet je skutočne malý: Na dovolenke sme s mužom vyrazili na nudapláž, musela som mu zatajiť, koho som tam uvidela

Baran

Pokiaľ ste sa narodili v znamení Barana, láska je pre vás absolútnou životnou prioritou. Chcete aby vaši najbližší mali všetko, nič im nechýbalo, boli spokojní a šťastní. V prípade, že vašim milovaným niekto ublíži, ste ochotné bojovať za nich vo všetkom. Zároveň potrebujete mať o veciach prehľad a chcete ich mať aj pod kontorlou.

Vodnár

Múdre, tvrdohlavé, nežné, láskavé, milé, ochotné vždy pomocť. Presne také sú ženy, v znamení Vodnára. Sú to kreatívne duše, ktoré nič nenechávajú na náhodu  a vždy v sebe nájdu dostatok sily a motivácie urobiť niečo, aby ich najbližší prežili nezabudnuteľné momenty. Tieto milujúce a empatické stvorenia vždy vedia, po čom ich ratolesti, ale aj polovičky túžia. A muži ich za to jednoducho milujú.

Neprehliadnite: Na dovolenke s manželom sa stalo niečo, po čom sa náš vzťah zmenil k lepšiemu: Môže za to tento netradičný zážitok

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 2018 ľudí

Áno
1214
Nie
804

- Najčítanejšie -