Presunúť na hlavný obsah

Môj manžel mal na dovolenke pikantnú záľubu: Odkedy sme sa vrátili, chce odo mňa každý večer toto

Partnerské vzťahy

Som za každý experiment. Aspoň to som si o sebe myslela, až pokým ma môj manžel neprekvapil na dovolenke. Odvtedy chce odo mňa vec, ktorá nakoniec poznačila náš vzťah.

S Adamom sme neboli na dovolenke nejaký čas, nakoľko roky predtým sme mali malé bábätko. Po tomto období sme sa rozhodli ísť cez leto k moru len my dvaja, aby sme si užili opäť čas a súkromie.

Čítajte tiež: Svet je skutočne malý: Na dovolenke sme s mužom vyrazili na nudapláž, musela som mu zatajiť, koho som tam uvidela

Nevyhľadávali sme spoločnosť, ale...

Dovolenku sme si chceli užiť čo najviac, keďže doma pri deťoch je to limitované. Každý večer sme preto chodili do spoločnosti. V jeden večer sme natrafili na sympatickú skupinku ľudí. Popíjali sme a zabávali sme sa, akoby sme sa poznali dlho. Adam a ja sme pritom nikdy neboli takí, že by sme na dovolenke vyhľadávali spoločnosť, práve naopak. S týmito ľuďmi to však bolo iné a všetci sme boli, ako sa hovorí, „na jednej vlne“.

Keď sa zatvoril bar, skončili sme v jeden večer na hotelovej izbe, kde sme si urobili takú malú after párty. Atmosféra bola uvoľnená a keďže témy išli viac a viac intímnejšie, niekto dostal nápad, aby sme začali pozerať porno. Pointa bola taká, že každý jeden z nás vybral diel, ktorý sme pozerali a analyzovali. Bolo to odvážne, ale zároveň vzrušujúce. Situácia, do ktorej sme sa dostali, veľa prezradila o našej fantázii a zároveň sme sa tak trošku dozvedeli aj o tom, aké sú naše tajné chúťky. 
Bolo vidno, že Adam sa najskôr hanbí a zberá v sebe odvahu. Začala som teda prvá, aby mu to ako môjmu manželovi nebolo „trápne“. Atmosféra bola taká uvoľnená a spontánna, že nič nebolo nikomu hlúpe a celkom fajn sme sa na tom zabávali.

Keď sme však prišli na našu izbu, Adam bol vyhecovaný a chcel pokračovať. Brala som to veľmi príjemne, okorenilo to náš vzťah a ďalšie večery sme strávili za zavretými dverami s touto našou novou záľubou.

Odkedy sme sa vrátili, chcel to odo mňa každý večer

Keď však dovolenka skončila, všetko sa vrátilo do starých koľají. Tohto „suveníru“ sa však môj muž nehodlal vzdať a túžil po tom, aby sme pokračovali s touto rutinou aj doma. Jeho nároky sa však postupne začali zväčšovať a kým na začiatku mu stačilo spoločné pozeranie a sex, neskôr ma začal do týchto „filmov pre dospelých“ mierne zapájať a vytvárali sme si vlastné scenáre u nás v spálni. 

Nikdy som nevidela Adama takto vzrušeného a zmenilo to o 180 stupňov jeho postoj ku mne. Náš intímny život prešiel doslova revolúciou. Náš vzťah však tiež. Chcel to odo mňa takmer každý večer a jeho nároky sa postupne stupňovali. Občas, keď som sa nad tým zamyslela, som si vyčítala, čo som to za ženu a vôbec, za matku. Avšak plniť si „manželské povinnosti“ bolo pre mňa taktiež automatickou záležitosťou, keďže som vedela aj to, že akonáhle cúvnem, náš vzťah môže byť ohrozený. Veľa žien si to neprizná, ale je to tak. Muži to jednoducho pre funkčný vzťah potrebujú.

Neprehliadnite: Za život v luxuse neváhala opustiť svojho muža s dcérou: Toto bol zlomový moment, ktorý všetko spustil

Náš vzťah to poznačilo v tejto veci

Po nejakom čase som zistila, že hoci je Adam mnou maximálne sexuálne uspokojený, náš vzťah už nebol taký ako predtým. Mala som pocit, akoby som už ani nebola jeho ženou, ale cudzou milenkou. V situáciách, keď sa okolo mňa motali iný muži alebo mali jeho známi narážky, bol väčšinou vo vzťahu žiarlivý. Po tejto „pikantnej záľube“ to však opadlo a práve naopak. Mala som pocit, akoby sa o mňa chcel podeliť skutočne s kýmkoľvek. Pripadala som si, ako keby som nemala žiadnu hodnotu. 

A možno práve ja sama si za to aj môžem. Toľko som chcela byť „ideálnou ženou a milenkou“, až som išla proti svojej vlastnej hrdosti... Mám pocit, že náš vzťah je už len o tom jednom... Niekto to má na začiatku vzťahu, iný zrejme na konci a to je práve náš prípad.

- Najčítanejšie -