Presunúť na hlavný obsah

Na výročie som chcela prekvapiť manžela: Namiesto toho mi naservíroval studenú sprchu a takto ma odrovnal

Sex a vzťahy

Naša čitateľka Olívia sa vo svojom manželovi Tadeášovi, ktorého volala Teo, skutočne veľmi sklamala. Od začiatku to nebola medzi nimi nejaká veľká romantická láska, ale myslela si, že je to prinajmenšom rovnocenný vzťah. Nakoniec sa dočkala na výročie svadby z jeho úst aj tejto pravdy.

Manželstvo po dohode a bez prílišných emócií

Olívia si vzala Tea po vzájomnej dohode. Mali už obaja cez 30 rokov, boli známi aj spolu kedysi pracovali, rozumeli si po ľudskej stránke a keďže prinajmenšom Olívia bola už zúfalá z hľadanie toho pravého, rozhodla sa povedať áno, keď jej predostrel, že v nej vidí ženu, ktorá by bola dobrá manželka a matka jeho detí: „Viem, keď sa nad tým teraz zamyslím, sú to slová, ktoré nechce počuť žena pri tom, ako ju muž žiada o ruku. Ale bola som už skutočne zúfalá a zdalo sa, že časom by to skutočne mohlo pekne fungovať, tak som súhlasila. Svadba bola malá v rodinnom kruhu bez zbytočných otázok. Horšie to bolo už so svadobnou nocou. Prišlo na sex, ale mala som pocit akoby to bolo také mechanické, celkom bez emócií. Akoby Teo urobil, čo mal a tým sa to končí,“ opisuje ich manželské začiatky Olívia, ktorej sa už ich svadobná noc nepáčila, pretože čakala aspoň trocha citu, pochopenia. 

Mohlo by vás zaujímať: Na dovolenke s manželom sa stalo niečo, po čom sa náš vzťah zmenil k lepšiemu: Môže za to tento netradičný zážitok

Po roku sa len málo zmenilo

Počas nasledujúceho roka fungovali v podstate ako normálni manželia. Obaja chodili do práce, Olívia nakupovala, varila, starala sa aj o domácnosť. Teo bol k nej dobrý, ale nič viac. Plnil si povinnosti, hoci s tými manželskými mal trocha problém. „Nenamietal, keď som začala nejakú intimitu medzi nami iniciovať, ale ak som čakala iniciatívu od neho, nedočkala som sa ničoho. Bolo to vždy rýchle, bez nápadu a akési chladné. Čoskoro sa blížilo naše prvé výročie a ja som si povedala, že predsa len skúsim v ňom nejakú tú vášeň a iniciatívu prebudiť,“ opisuje vývoj udalostí takmer po roku spoločného života s Teom. 

Čítajte tiež: Manželovi som vymyslela na narodeniny darček: Bol to krok vedľa, ktorý odhalil jeho doposiaľ nepoznanú minulosť

Na výročie svadby som sa chopila iniciatívy

Olívia pre Tea zorganizovala na ich prvé výročie svadby perfektnú večeru, atmosféru, s perfektným kostýmom dominy. Poslala mu aj foto do práce, aby ho navnadila. No neodpísal. Potom prišiel domov, aj to meškal asi dve hodiny. „Hneď som sa chopila iniciatívy a začala som ho vyzliekať. V tom ma silno chytil za ruku a s pohľadom, ktorý neveštil nič dobré mi povedal, na čo sa to tu hrám. Vraj som jeho manželka a mám ho reprezentovať a nie sa tu predvádzať. To sa odo mňa neočakáva,“ priznáva Olívia, ktorá takúto reakciu vôbec neočakávala. 

Neprehliadnite: Na moje 35. narodeniny ma čakalo naozaj zvláštne prekvapenie: Toto by som od najbližšej osoby teda nečakala 

Čakala ma ešte väčšia studená sprcha 

Aby toho nebolo málo, potom jej ešte k tomu vysvetlil, čo sa od nej teda reálne očakáva: „Vraj, keby som namiesto týchto hlúpostí premýšľala nad tým, že je najvyšší čas mať dieťa. Aspoň sa nebudem nudiť a otravovať ho týmito výstupmi. Totálna studená sprcha. Z toho aspoň milého a dobrého sa stal nervák, ktorý mi presne zadelil miesto v jeho živote. Pravdepodobne taký bol od samého začiatku, len som v tom celom videla niečo viac, iné...“ premýšľa nad jeho slovami Olívia, ktorá po tomto incidente nečakala ani minútu a podala na druhý deň žiadosť o rozvod. „Hoci som nechcela byť rozvedená a opäť sama, toto som si nezaslúžila a mala som aj nejakú hrdosť. S takýmto chladným mužom nebudem viac žiť,“ povedala si naša čitateľka.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe