Presunúť na hlavný obsah

Dlhé roky som plánovala svadby: Jedna z nich mala krutý záver, no to som ešte netušila, kam až to celé zájde

Partnerské vzťahy

Svadby ma odmalička fascinovali, a preto som sa rozhodla práve pre túto prácu, ktorá ma už roky robí šťastnou. Jedna z nich však mala nečakaný spád.

Svadba je pre každú ženu výnimočným okamihom a udalosťou, na ktorú chce ešte dlho potom spomínať v dobrom. Práve preto si dovolím tvrdiť, že mám skutočne veľkú zodpovednosť, keďže práve ja som tá, ktorá sa ju pre nevesty snaží urobiť čo najlepšou.

Mohlo by vás zaujímať: "Tieto tri veci na svojej manželke milujem." Každá žena by si ich mala uvedomiť

Hoci sa prípravám a plánovaniu svadieb venujem už roky, tú svoju som si ešte dodnes nezorganizovala. Moje vzťahy mali skôr krátkodobý charakter a ten "pravý" sa akosi neobjavil. Napriek tomu som to neriešila a užívala si svadby iných žien. Všetko bolo vždy dokonalé, a to ma tešilo najviac. Po siedmich rokoch sa však stalo niečo, čo mi úplne zmenilo môj život a pohľad na lásku. Stala som sa súčasťou skutočne zvláštnej svadby.

Takto skončila jedna z najdrahších svadieb

Požiadavka jednej z neviest bola skutočne veľkolepá. Bola ochotná investovať veľký balík peňazí len preto, aby jej svadba bola výnimočná, a aby sa o nej ešte dlho hovorilo. Musím uznať, že nevesta bola krásna, hoci poriadne náročná žena. Stále niečo menila, dirigovala ma, bola nespokojná a hlavne chcela mať všetko pod kontrolou len ona. Vraj jej snúbenec iba príde na hotové. Bolo mi to jedno, keďže to bol hlavne jej deň, ale v niektorých situáciách to skutočne preháňala. Ako som sa neskôr dozvedela, jej budúci manžel bol úspešný podnikateľ a jej vraj išlo iba o peniaze. Napriek tomu som si myslela, že sú to len reči a neprikladala tomu žiadny význam. Snúbenca som spoznala až v deň svadby a bol úplne iný, ako som čakala. Kým ona bola extrovert, on bol skôr skromný, hoci úspešný introvert. Niečo na ňom ma fascinovalo a nechápala som, ako sa tak veľmi rozdielni ľudia môžu zosobášiť.

Svadba prebehla presne podľa predstáv nevesty, kým to, čo sa dialo po nej, bolo o inom. Bola som práve na toalete, keď prišla nevesta a v domnení, že je tam sama začala telefonovať. Hovorila, že je po všetkom, prsteň má, je oficiálne manželkou a tak dosiahla to, čo chcela. Pokračovala s tým, že ak by dotyčný chcel, nech príde na svadobnú párty a ona si nachvíľu odbehne. Najskôr som si myslela, že ide o hlúpy žart, a preto som to neriešila. Keď som ju však počas večernej zábavy videla, ako sa pomaly vytráca, nedalo mi to a sledovala som ju. V aute ju čakal nejaký muž a následne na to spolu odišli. Najhoršie bolo to, keď sa ma ženích neskôr spýtal, či som nevidela nevestu. Ani neviem prečo, ale o všetkom som mu povedala. Bol kompletne zničený a povedal, že tentokrát jej neveru už neodpustí. Odišiel a svadobná hostina sa skončila fiaskom.

Čítajte aj: Vďaka tomu, že ma manžel nechal samu s deťmi, som sa naučila tieto cenné životné lekcie

To však nebol koniec. O pár dní na to mi ženích zavolal s tým, aby mi všetko vyplatil a keď som videla to, aký je nešťastný, navrhla som mu spoločnú kávu a rozhovor. Neprotestoval a ani neviem, ako sa to stalo, ale rozumeli sme si až tak, že sme sa začali stretávať častejšie. Dnes je to už rok, čo sme spolu a ja som pravdepodobne našla to, čo som ani nehľadala.

- Najčítanejšie -