Presunúť na hlavný obsah

Náhodný sex nemusí zostať bez následkov: Pre mňa to znamenalo zmenu na celý život a nie, nezostala som tehotná

Partnerské vzťahy

K letu flirtovanie jednoducho patrí o niečo viac, ako počas iných ročných období. Avšak, predsa len by ste si mali dať na isté veci pozor. Obyčajná romanca, vám totiž môže kompletne obrátiť život hore nohami.

Nela milovala leto. Od úplného malička. Možno to bolo aj tým, že sa narodila v auguste, ale na toto ročné obdobie sa každopádne vždy veľmi tešila. Ako dieťa sa nevedela dočkať prázdnin u babičky, v teenegerskom veku odviazaných večierkov a po tridsiatke flirtov, ktoré zbožňovala. Nemala totiž  žiadnu vážnu známosť, tak jej to nerobilo najmenší problém. Avšak ten posledný letný flirt zmenil jej život o 180 stupňov. Až natoľko, že s tým ani vo sne sama nerátala.

Neprehliadnite: Priateľke som závidela jej luxusný život: Keď mi odhalila celú pravdu, ľutovala som ju

Keď život prekvapí

Všetko sa to začalo počas letnej dovoleky v Grécku. Išla na ňu spolu s najlepšou priateľkou Natáliou. Chceli si užiť všetko, čo tento čas prináša. Slnko, more, piesok, dlhé prechádzky a rozhovory. No jeden večer zmenil úplne všetko od základov. A pritom to spočiatku vyzeralo naozaj nevinne. "V tú noc sa nám prihovoril miestny čašník. Už pri večeri bol veľmi pozorný a všimla som si, že sme ho zaujali. V tom momente som však ani len netušila, že je očarený mnou. Až keď mi začal dávať tisícky komplimentov, zaujímal sa neustále o mňa, tak som pochopila, o čo mu zjavne ide. V podstate som od toho nič neočakávala. Bežný letný flirt, ktorý prejde. Dokonalý sex, príjemné večery. Aj keď som si myslela, že bude jedným z mnohých - teda mojich bežných letných romancí na pobavenie, mýlila som sa. A to som sa veru nechcela."

Prečítajte si tiež: Sestra ma zachránila pred osudovou chybou: Otvorila mi oči v tom, akého muža som mala 14 rokov po svojom boku

Stalo sa niečo, v čo som nedúfala

Nela a  Nathan si spolu začali ešte v tú noc. Všetko medzi nimi bolo nesmierne vášnivé, rýchle a plné vzrušenia. A presne takto to Nathan aj bral. No to, čo Nela netušila a ani nechcela bolo, že sa do neho zaľúbila. Absolútne bezhlavo. "Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa to môže stať mne. Nikdy som totiž nebola zaľúbená, preto som ani nerátala s možnosťou, že do toho takto rýchlo spadnem. Avšak Nathan to všetko bral tak ako ja kedysi. Len ako bezvýznamný, letný flirt, ktorých zažil už stovky. Keď som pochopila, že od neho nemôžem očakávať viac, vnútorne som sa zrútila. Asi prvýkrát som pocítila, čo je to niekoho naozaj milovať. A verte, že neopätovaná láska vás naučí oveľa viac, ako predpokladáte... Poznačilo ma to na celý život. Prešlo sedem rokov a ja dodnes na neho nedokážem zabudnúť..."

Prečítajte si: Leto v plnej paráde: Horúce novinky na krásnu bronzovú pokožku, pri opaľovaní neurobte túto jednu chybu

- Najčítanejšie -