Presunúť na hlavný obsah

Lea až do svadobného večera netušila, akého sukničkára si vzala za manžela: Zistila to chvíľu po obrade

Partnerské vzťahy

Hnev, hanba a asi aj dobrá dávka adrenalínu ju prinútili, aby spravila jednu vec, ktorú aj s odstupom času považuje za to najlepšie, čo mohla urobiť.

Všetko bolo dokonalé až na manžela neverníka

Naša čitateľka Lea sa nám zdôverila s jej príbehom manželstva, ktoré trvalo len veľmi krátko. Svojmu budúcemu manželovi verila ako nikomu a hoci to po rokoch chodenia nebola už tá žhavá a vášnivá láska, myslela si, že si za tie roky vybudovali niečo oveľa viac. „Skutočne som tomu verila. Až do nášho svadobného večera bolo všetko krásne a také, aké som chcela mať, aké som si vysnívala. Celé naše rodiny, ja v bielom, dokonalá výzdoba a priestor, no a môj čerstvý pán manžel, ktorého som pristihla in flagranti s jednou s mojich družičiek kamarátok, ako ju obšťastňuje. V prvej chvíli šok, následne poníženie na vlastnej svadbe a hanba, potom obrovský hnev. Nie, neplakala som, ale priam zúrila. Dotyčnej a manželovi som bez slov jednu dobrú vyťala na jedno aj druhé líce, ani sa nebránili, len ona mi povýšenecky šplechla do tváre, že nebola jediná, s ktorou ma podvádzal. Potom som ušla čo najrýchlejšie domov,“ objasňuje Lea, ktorej sa zároveň v tej chvíli zrodil nápad, čo musí urobiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Bola som manželovi neverná na spoločnej dovolenke: Keď to zistil, urobil vec, ktorá ma položila na kolená

Vypla som telefón a nastúpila do lietadla 

Lea mala s manželom zaplatené letenky na svadobnú cestu hneď v noci po svadbe. Veci mali zbalené, tie jeho vyhádzala von oknom a popridávala ešte svoje. Zavolala si taxík a odviezla sa na letisko. Nikomu nedvíhala telefón ani rodine. Hoci ju to mrzelo a vedela, že sa o ňu boja, nemala náladu, aby niekomu niečo v tejto chvíli objasňovala. Tak vypla telefón a nastúpila do lietadla. Predtým oznámila, že nakoniec cestuje sama a videla tie pohľady, avšak snažila sa rýchlo odvrátiť pohľad. „Ľútosť som nepotrebovala ani od rodiny, ani od nikoho iného. V tých chvíľach som chcela byť len sama so sebou,“ povedala. 

Čítajte tiež: Svet je skutočne malý: Na dovolenke sme s mužom vyrazili na nudapláž, musela som mu zatajiť, koho som tam uvidela

Plakala som len raz a potom som si užila dovolenku

Hoci sa ešte tých nechápajúcich pohľadov dočkala viac než dosť predovšetkým v hoteli, kde mali s manželom rezervovaný novomanželský apartmán, nepoložilo ju to. Apartmán zrušila a vypýtala si namiesto toho menšiu izbu, ktorá by jej nepripomínala, že tam mal byť ešte niekto ďalší. „Personál hotela mi neodporoval, myslím, že sa ma tak trocha aj desil,“ zhodnotila s odstupom času. Ako Lea napokon prežila tie dva týždne? Ak by ste čakali, že sa bude utápať v slzách, ste na omyle: „Áno, priznám sa, že som sa poriadne vyplakala, ale len raz, keď som otvorila dvere izby na hoteli a všetko na mňa doľahlo. Išla som si dať poriadnu dlhú sprchu spolu s plačom. Ráno som vstala a robila všetko tak, ako sa na dovolenke robí,“ dodáva Lea. 

Neprehliadnite: Na dovolenke s manželom sa stalo niečo, po čom sa náš vzťah zmenil k lepšiemu: Môže za to tento netradičný zážitok

Bolo to to najlepšie, čo som mohla urobiť

Hneď po pár hodinách strávených na pláži nemala Lea núdzu o pohľady príťažlivých cudzincov. Najskôr sa ich snažila nevšímať, potom ju večer jeden z nich oslovil na bare. „Hoci som bola nervózna, pretože som nerandila ani sa s cudzími mužmi nebavila a neflirtovala celé roky, keďže som bola zadaná, nabrala som odvahu. Ani neviem ako, ale s týmto cudzím a sexi mužom som prežila celé svoje medové týždne, ktoré som mala prežiť s manželom. Poviem vám, že to, že som tam nakoniec išla sama mi dalo oveľa viac než keby som sedela doma, zavretá v byte, obklopená rodinou, ktorá by celý čas nadávala na môjho pána manžela a mňa len ľutovala. Namiesto povzbudivých rečí typu, máš na lepšieho, som prežila fantastické dva týždne s neznámym a áno nechala som sa presvedčiť aj na sex s ním, a neľutujem. Bolo to to najlepšie, čo som mohla po takom sklamaní urobiť,“ priznáva Lea, ktorá nebola však naivná. Vedela, že doma ju to všetko počká, ale vďaka tej dovolenke získala odstup, odreagovala sa a najmä popremýšľala o tom, čo bude robiť po návrate domov. Nehovoriac o tom, že dotyčný cudzinec ju kontaktoval a po celý rok udržiavali „kamarátsky vzťah na diaľku“, no nedávno súhlasila, že sa stretnú v Taliansku v Ríme na dovolenke.

- Najčítanejšie -