Presunúť na hlavný obsah

Našla som svojho priateľa s milenkou: Takto "sexi" som sa im obom nakoniec pomstila

Partnerské vzťahy

Na neveru sa dá reagovať rozlične, ja som to spravila po svojom a neľutujem to.

Nevera sa postupne stáva prirodzenou súčasťou našich životov. Napriek tomu, ja som ju nikdy netolerovala a ani nebudem.

Mohlo by vás zaujímať: To ako počas noci s partnerom spíte, veľa prezrádza o vašom vzájomnom vzťahu: Ako ste na tom?

S Denisom sme spolu už päť rokov a zasnúbili sme sa tri roky dozadu. Všetko bolo také extrémne dokonalé, že som sa občas pristihla pri tom, že to celé nemôže byť pravda. Obaja máme tesne pred tridsatkou a preto bolo prirodzené, že svadba a rodina budú naším ďalším krokom. On sa však do toho príliš nehrnul. Hovoril, že prsteň mám a ostatné príde samo. Ja som však nevidela dôvod na to, aby sme čakali.

Prišlo mi to podozrivé

Posledné mesiace vždy pri slove svadba nenápadne menil tému. Mala som pocit, že za tým niečo musí byť. Žiadne podozrenie som však nenašla. Jeden večer išiel na kolegovu rozlúčku so slobodou a ja so sestrou von. Keďže som mu neverila rozhodla som sa konkrétny podnik po polnoci navštíviť. Už z diaľky som videla, že má ženskú spoločnosť. Obaja sa po chvíli presunuli na toalety. Neverila som vlastným očiam, keď som si všimla, že dotyčnú poznám. Bola to manželka jedného vplyvného muža. Vedela som o nej, že ide iba po peniazoch a momentálne je v rozvodovom konaní.

Toto som spravila

Namiesto scén som sa nenápadne vybrala za nimi a ich vlastná hlúposť oboch prezradila. Rozdávali si to v jednej z kabínok a keďže party bola v plnom prúde, nikto si to okrem mňa nevšimol. Celé som si to cez otvor nafotila a odišla. Ráno som si dala tú námahu a zistila číslo jaj manžela. V súbore som mu všetky "sexi" fotky odoslala a pripísala: "Tú mrchu s týmto ľahšie zničíš. Veľa šťastia."

Prečítajte si: Máme dve deti a manžel nás chcel opustiť: Stačila JEDNA veta a od milenky sa nakoniec odsťahoval

Snúbenca som vyhodila z bytu a o pár týždňov som sa dozvedela, že milá slečna skončila s prázdnymi rukami. S citmi sa jednoducho nezahráva...

- Najčítanejšie -