Presunúť na hlavný obsah

Do manželovej pozornosti sa votrela iná žena: Až neskoro som si uvedomila, že som ju sama vhodila do jeho náručia

Sex a vzťahy

Môj manžel Patrik nadviazal citový vzťah s našou spoločnou známou, ktorá v mojich očiach nebezpečenstvo nikdy nepredstavovala. Najskôr som obviňovala jeho, potom ju, neskôr som sa hnevala na seba, že som to dovolila.

Spájala nás chémia, no okrem nej nič iné 

Lena tvorila s Patrikom pár tri roky, z toho dva boli už manželmi. Na začiatku bola medzi nimi podľa jej slov viac silná chémia než spriaznenosť duší. Hoci rozhovor medzi nimi nestagnoval, horšie to bolo s ich spoločne stráveným časom. „Okrem postele, v ktorej sme na začiatku vzťahu trávili skutočne veľa času, sme boli každý iný typ. Ja som si vychutnávala pohár vína s dobrou knihou v ruke na gauči, zatiaľ čo on na jednom mieste neobsedel. Vo voľnom čase cestoval, športoval, miloval adrenalín. Popravde, celkom mi to aj vyhovovalo. Nechcela som byť nikdy súčasťou páru, v ktorom bude na mne manžel po celý čas nalepený,“ objasňuje na začiatok Lena, ktorá teraz vie, že práve to bola veľká chyba, ktorej sa dopustila a ktorá odštartovala citovú dilemu, v ktorej sa ocitol jej manžel. 

Mohlo by vás zaujímať: Priateľkin muž bol chlap, po akom som vždy túžila: Bol vyzretý a všímal si na ženách túto jednu vec, ktorá nás zblížila

Spoločná známa, ktorá s ním zdieľala zážitky

Lena s Patrikom mali spoločnú známu, s ktorou sa stretávali na mnohých spoločných podujatiach. Lena videla, že Patrik s ňou vedel prerozprávať aj pol hodinu vkuse. Mali spoločnú tému, ich cestovateľské skúsenosti, bláznivé adrenalínové zážitky, nesplnené sny. Paradoxne Lena na Andreu nikdy nežiarlila. Dokonca to bola ona, kto navrhol Patrikovi, aby niečo spolu s Andreou podnikol, keďže vedel, že je v tomto smere rovnako naladená ako jej manžel: „Samozrejme vždy sa ma Patrik pýtal, či nechcem ísť s ním robiť, zažiť toto a tamto, keď išiel s Andreou von niečo podniknúť, vždy som o tom vedela, nikdy som nemala strach a nepociťovala som nebezpečenstvo z jej strany. Bol medzi nami tiež pekný kamarátsky vzťah,“ zdanie však klamalo, ako dodala Lena, ktorá celú situáciu podcenila. 

Čítajte tiež: Manželová sekretárka bola moja spojka, ktorá ma informovala o jeho krokoch: Takto som zistila, že mi klame 

Nečakaný výlet, po ktorom sa manžel vrátil iný 

Jedného dňa prišiel Patrik s tým, že by chcel podniknúť exotickú cestu po stopách nejakej civilizácie uprostred pralesov. Vraj má všetko naplánované a Andreu jeho nápad tiež nadchol. Spýtal sa, či chce ísť s nimi, no ona odmietla, pretože na takéto veci jednoducho nebola. Hoci, na chvíľu sa zamyslela, či jej predsa len troška neprekáža, že Patrik strávi s Andreou tri týždne osamote uprostred nejakej džungle. Ale rozum prevážil a ona si povedala, prečo nie: „No po troch týždňoch, čo som ho nevidela a vlastne ani nepočula, keďže po celú dobu tam nemal signál, sa mi vrátil celkom vymenený manžel. Keď prišiel, ledva ma pobozkal, o sex so mnou záujem neprejavoval a cítila som, že mi je akýsi vzdialený. Nemusela som ani tlačiť na pílu, jedného večera sa rozrozprával a ja som ostala v nemom úžase,“ opisuje Lena ďalej. 

Neprehliadnite: Robiť túto jednu vec s manželom je obrovský risk: Neurobte rovnakú chybu ako ja, ak nechcete prísť o muža

Našiel v nej spriaznenú dušu

Stalo sa to, že Patrik našiel v Andree svoju spriaznenú dušu, rovnakú krvnú skupinu, s ktorou si mal čo povedať a najmä zažiť. Vraj medzi nimi k ničomu fyzickému nedošlo, ale po duševnej stránke sa medzi nimi dvomi vraj niečo zrodilo: „Vraj sa cíti zmätený, lebo ma má aj naďalej rád a ako manželka som perfektná, ale že niečo silné cíti aj k nej. Najskôr som sa hnevala na neho, potom som obviňovala Andreu a nakoniec som pochopila, že sa v skutočnosti hnevám sama na seba. Pretože som to bola ja, kto nechcel s ním tráviť voľný čas po jeho ani raz, ktorá som dovolila, aby tak veľa času trávil s Andreou, ktorá ho poslala preč na tri týždne uprostred ničoho len s ňou, kde boli jeden na druhom závislí... Nakoniec som to bola ja, kto ho vohnal do náručia tej ženy,“ dodáva na záver naša čitateľka Lena, ktorá sa teraz ocitla v nezávideniahodnej situácii a nevie, či má ešte zmysel bojovať o svojho manžela, ktorý je už mysľou s inou ženou.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe