Presunúť na hlavný obsah

Pod povrchom nevery: 3 dôvody, prečo muži v týchto znameniach najčastejšie v začiatkoch vzťahu podvádzajú

Partnerské vzťahy

Mužská nevera je kapitolou samou o sebe, to dobre vieme. Odhalili sme však dôvody, prečo muži najčastejšie podvadzajú v začiatkoch vzťahu. A týka sa to najmä určitých zanmení zverokruhu.

Myslíte si, že vás miluje, pozerá sa na vás zamilovanými očami, robíte všetko správne, tak vám na začiatku vzťahu absolútne nič nehrozí? Omyl! Muži narodení v týchto troch znameniach, práve v začiatkoch vzťahu, najčastejšie podvádzajú. A majú na to ”svoje” dôvody.

Neprehliadnite: V manželstve ma začalo zaujímať, odkiaľ má Alex toľko peňazí: Stretnutie s touto osobou rozlúštilo záhadu

Tieto znamenia, v začiatkoch vzťahu najčastejšie podvádzajú

Keď vás zaujíma o ktoré znamenia ide, máme pre vás odpoveď. Je to Strelec, Baran a Lev. Práve títo muži totiž si totiž veľmi radi užívajú. A pokojne aj v začiatkoch nového zväzku. Jednoducho milujú dobrodružstvá, život a radi vyhľadávajú vzrušenie. To čo im ”pomôže” urobiť krok smerom od vás sú tri veci, s ktorými sa nedokážu vyrovnať a spracovať ich, pokiaľ by mal byť váš vzťah od začiatku vážnejším.

Neprehliadnite: Po 7 rokoch manželstva som dostala studenú sprchu: Neznáma žena mi poslala foto môjho muža v tejto situácii

1. Spestrenie

Áno vieme, stereotyp je zabijak vzťahu. No u daných mužov prichádza mnohokrát aj po mesiaci. Najhoršie je, ak ho zažívajú v posteli. To je pre nich zväčša začiatok konca. Nuž a obhajujú sa tým, že len hľadajú  spôsob, ako „stojace vody” trocha rozprúdiť. Vraj práve chvíľková skúška partnerky ich vedie k uisteniu, že ženu, ktorú si vybrali, si vybrali správne. Potrebujú spestrenie a to je pre nich veľmi podstatné.

2. Afrodiziakum 

Toto pre ženy nemá veľkú logiku, ale u mužov to tak údajne funguje. Muž, ktorý podvádza, je doma automaticky ešte aktívnejší, pozornejší a v spálni podáva oveľa vyššie výkony ako doposiaľ. Nové a zakázané dobrodružstvo v ňom totiž stupňuje sexuálnu túžbu. A to sa mu veľmi páči. Ide čisto o pocit vzrušenia. Preto najmä v začiatkoch randenia celkom ťažko zistíte, či ste jedinou ženou v jeho živote. 

Neprehliadnite: Najstabilnejší partner na vzťah sa narodil v tomto znamení: Pri ňom budete mať pocit, že ste jediná

3. Emocionálna blízkosť

Paradoxne, v týchto prípadoch nejde o ženy, s ktorými sú vám záletníci neverní o žiadne "jednorazovky". Najčastejšie sa dopustia hriechu s kolegyňou, susedkou alebo priateľkou z detstva. Jednoducho s niekým, koho dobre poznajú. Ak sa muži cítia nevypočutí a nepodporovaní, čo im zväčša na začiatku chýba (nakoľko voči vám nemajú ešte vybudovanú dôveru), podvádzajú s osobou, ktorá tieto požiadavky spĺňa.