Presunúť na hlavný obsah

TOP svadobné trendy na rok 2020: Tieto veci by ste mali vedieť predtým, než začnete organizovať svadbu

Zábava

Ak vás čaká v roku 2020 veľký deň, vieme, na čo by ste sa pri organizácii svojej svadby snov mali zamerať. Inšpirujte sa trendami, ktoré vás skutočne nielen očaria, ale navyše sú aj veľmi praktické.

Svadobná sezóna 2020 je v plnom prúde a hoci sa to nezdá, pokiaľ chcete aby bol váš deň ”D” čarovný, je čas začať všetko do detailov plánovať. Sú veci, ktoré by ste mali riešiť ako prvé a najčastejšie sa menia. Je to asi aj tým, že najviac pútajú pozornosť. Ktoré svadobné trendy budú dominovať v roku 2020? 

Neprehliadnite: Najznámejšie svadobné mýty a povery: Čo vám vo váš svadobný deň prinesie smolu a čo šťastie?

1. Miesto

To, kde si poviete áno, je mimoriadne dôležité. Miesto zohráva hádam oveľa väčšiu úlohu ako predpokladáte. Aktuálnym veľkým hitom sú industriálne budovy s rustikálnym dotykom, či svadby v stodole. Dôležitý je tu však dostatok veľkých okien, ktoré prepustia dostatočné množstvo svetla. Do takýchto miestností je ideálne použiť drevené stoly, kovové stoličky a minimalistickú greenery výzdobu. Romantický podtón dotvoríte drobnými svetielkami, na tie určite nezabudnite. 

2. Šaty

Minimalistické šaty s vlečkou, budú vládnuť jednoznačne tejto sezóne. Dlhá vlečka je trendom, ktorý nevesty zachvátil po tom, čo videli kráčať po schodoch Meghan Markle. A pretrváva dodnes. Budúce nevesty ju milujú a návrhári tiež. Je totiž naozaj očarujúca a dodáva ženám punc nevinnosti. Záleží len na vás, či siahnete po éterickej transparentnej látke alebo dáte prednosť klasike v podaní nepriehľadnej varianty. 

Prečítajte si tiež: Najzmyselnejšia instagramová babička: Pri pohľade na ňu by ste jej skutočný vek naozaj netipovali

3. Kvety

Čo sa týka kvetov, greenery rozhodne hlása návrat. A áno aj v svadobných kyticiach. Práve minimalistická svadobná výzdoba je vyhľadávaná, no zároveň veľmi náročná na realizáciu. Greenery je vlastne klasická zeleň, ktorá je prirodzenou súčasťou všetkého okolo nás. Znamená menej kvetov a viac zelených častí. Symbolizuje nádej, zdravie a sviežosť. Ideálne je kombinovať ju s jednou zemitou farbou, dobré je ak sa hýbete v odtieňoch bielej a krémovej. Bude to pôsobiť, elegantne, prirodzene a nežne zároveň.

4. Nesmrteľné detaily a honosná klasika

Dajte si záležať aj na detailoch, ktoré dotvárajú celok. Svietniky, vázy, servítky, krabička na prstienky, to všetko je dôležité. Kombinujte vintage štýl s kovom a drevom. To je momentálne veľmi IN. Prírodné materiály skutočne letia. A doplnky, ktoré majú aj hlbšiu hodnotu ako je napríklad náhrdelník po babičke sú niečím, čo urobia váš deň výnimočným. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus