Presunúť na hlavný obsah

Zmeňte svoje bývanie na nepoznanie: Originálne tapety urobia vo vašom interiéri zázraky

Bývanie

Necítite sa na veľké prerábky, no vaše bývanie si priam zúfalo žiada čerstvý závan štýlu. V kurze sú opäť tapety, ktoré viac nenesú nálepku “retro”.

Tapety patria k ďalším trendom, ktoré zažívajú masívny comeback! Tie vytvárajú pozoruhodné pozadie vášmu domovu, ktoré mu dodávajú jedinečnú osobnosť. Potlač tapiet má schopnosť zmeniť atmosféru každej miestnosti. Či už bude jej hlavnou postavou alebo decentným doplnkom. Tapeta dodá vášmu bývaniu jedinečný štýl. Kvetinové, geometrické alebo vintage, výber závisí na vašom vkuse. 

Neprehliadnite: Zahaľte svoje steny do originality: Ozdobte si interiér nástennými dekoráciami vlastnej galérie

Tropická atmosféra

Tropické vzory exotických rastlín a džungle sú tento rok veľkým trendom. Nielen v móde, grafickom dizajne, ale aj interiérovom dizajne. Tapety s týmto vzorom pozdvihnú vaše bývanie a váš domov dostane permanentné dovolenkové vibes. Nie je to však nič pre utiahnuté povahy. Tento motív je riadna divočina!

Retro nálada

Áno, v úvode sme spomínali, že tapety viac nenesú prívlastok retro. Jedným dychom dodávame, že len do momentu, kým sa pre to nerozhodnete. Rozkošní retro plameniaci v jemnej ružovej farbe dodávajú interiéru teplo a život. Vyniknú na hlavnej stene v obývacej izbe alebo jedálni.

Zlaté časy

Glamour look sa v interiérovom dizajne teší mimoriadne veľkej obľube. Primárnym kovom je zlato, ktorá dodáva interiéru podmanivý lesk. Glamour štýl sa jednoducho musí lesknúť! Prečo najcennejší kov nazakomponovať do interiéru práve pomocou tapety?

Prečítajte si tiež: 5 nápadov na glamour štýl: Zakomponujete ho aj do malého priestoru a dodáte mu správny lesk

Svet ako na dlani

Ste milovníkom cestovania a aj vo svojom domove sa chcete cítiť svetácky? Tapeta s vyobrazením mapy sveta bude pre vás nielen krásnym štýlovým doplnkom interiéru, ktorý nazývate domovom, ale aj vašou inšpiráciou k ďalším cestovateľským zážitkom. 

V hlavnej úlohe geometria

Na zakrytie svojich fádnych stien môžete využiť i monochromatické pruhy s vysokým kontrastom. Čierno-biela kombinácia je nesmrteľná, no takto “odeté” steny sú pre interiér mimoriadne silným akcentom. Skúsiť preto môžete pruhy v jemnejších odtieňoch pôsobiacich tón v tóne, ktoré budú rovnako trendy.

- Najčítanejšie -