Presunúť na hlavný obsah

Ako červená volavka: Zahaľte sa od hlavy až po päty do tejto zvodnej farby

Móda

Zabudnite na nudné farby a rozžiarte svoj jesenný šatník vášnivou červenou. Koncept jednej farby je znovuzrodený trend, ktorý musíte skúsiť!

V móde dlho platilo pravidlo, že prílišná snaha dokonale sa skombinovať vyznieva silene. Túto sezónu však koncept jednej farby zaplavil ulice a "prehnaná snaha" nikdy nebola štýlovejšia. Vyskladajte si aspoň jeden outfit v rovnakom odtieni. Budete vyzerať trendy, sexy a rýchlo uveríte tomu, že ste módna ikona. Poďte do toho s nami!

Neprehliadnite: Roky nesie nálepku ľadovej kráľovnej: Tieto fotky dokazujú, že Victoria Beckham má dokonalý zmysel pre humor

1. K čižmám 

Čo je dobré pre Victoriu, musí byť dobré aj pre nás. Koncept sukňe s vysokými čižmami je pre módnu návrhárku a manželku Davida Beckhama už charakteristický a Victoria nikdy nevyzerala lepšie. Inšpirujte sa pri nákupe zimných čižiem britskou ikonou

2. Červená volavka 

Presne tak si budete pripadať vo večerných šatách v červenom odtieni, zladená od hlavy, pardon, od rúžu, až po sexy sandalky. 

3. Červený denim

Odviažte sa a zadovážte si domov červenú rifľovú bundu či džínsy. Denim nikdy nebol viac sexy ako v červenom odtieni.

Neprehliadnite: Niečo pre poriadne straky. Akými šperkami sa budeme zdobiť túto jeseň?

4. Do officu 

Nudí vás váš kancelársky šatník? Rozohnite ho pár červenými kúskami, ktoré spolu zladíte. Byť sexy aj v práci predsa nie je zakázané! 

5. V obleku

Dobre padnúci oblek je túto jeseň must have. Ak budete hľadať ten pravý, nezamerajte sa len na čiernu klasiku a zaexperimentujte červeným odtieňom. Samozrejme, nezabudnite na červené lodičky a rúž, tie podčiarknu celý outfit. 

Neprehliadnite: Rebel Calling štýl ako súčasť kapsulového šatníka: Ak ste týchto 6 kúskov zo šatníka vyhodili, zvážte ich návrat

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus