Presunúť na hlavný obsah

Rebel Calling štýl ako súčasť kapsulového šatníka: Ak ste týchto 6 kúskov zo šatníka vyhodili, zvážte ich návrat

Móda

Móda sa neustále opakuje a niektoré trendy sú večné. Máme pre vás nádielku 6 kúskov z kolekcie REBEL CALLING OD ANSWEAR, ktoré sa opätovne vracajú na výslnie.

Revízia šatníka je z času na čas nevyhnutná, no mali by ste mať na pamäti, že niektorých odevov sa však netreba zbavovať. Túto jeseň ožijú kúsky, ktoré veľmi dobre poznáme z čias našich mám. Mladosť si treba užívať v daný moment a využiť všetky atribúty módy, ktoré ponúka toto obdobie. Odkloňte sa od každodennej rutiny elegancie v duchu Rebel Calling od Answear a z času na čas ukážte rebelku, ktorá sa vo vás skrýva.

Naberte odvahu a rozvírte pokojné vody elegantnej ženskej módy

Rebel Calling od Answear dáva jasne najavo, v akom duchu sa budú niesť nasledovné dni. Predstavíme vám štýly, ktoré budú mimoriadne IN, takže ak ste ich medzičasom zo svojho šatníka odstránili, mali by ste zvážiť ich návrat, zídu sa vám ešte na niekoľko sezón. 
„Fast fashion“ je na ústupe a preto je dobré zvažovať to, čo kupujete. Vybrali sme pre vás 6 kľúčových kúskov, ktoré zrecyklujete aj na ďalšie sezóny a ktorých dizajn a prevedenie je nadčasové.

Tieto kúsky teda môžu tvoriť základ vášho kapsulového šatníka!

VIDEO: Nalaďte sa na vlnu jesene s odviazanou, ale stále ženskou kolekciou Rebel Calling od Answear

1. Kohútia stopa na kabátoch i šatách ako večná esencia jesene

Pepito vzor, ktorý sa po prvý raz objavil v 50. rokoch minulého storočia sa každoročne vracia na módnu scénu práve v období jesene. Lichotí ženskej postave a asi navždy sa nám bude spájať práve s eleganciou ikonickej Coco Chanel. Kohútia stopa je sama o sebe do očí bijúca, no zároveň krásne rozžiari jej nositeľku. Francúzsky šarm, aký ním dosiahnete môžete z času na čas „rozbiť“ opulentnejšími kúskami.

Kombinujte s: biker boots, hrubým opaskom z 80. rokov, baretkou alebo transparentnou kabelkou

2. Cowboy klasika v bielej a v srdci rebelka

Kovbojské čižmy sa začiatkom roka zdali byť prežitkom, ale súčasné kolekcie ukazujú, že ide o mýtus. Klasiku v podobe čiernej môžete obmeniť za bielu. Počas prvých jesenných dní pokojne noste tento typ topánok v kombinácii so šatami, biela krásne zvýrazní opálenú pokožku po lete a rýchlejšie sa nastavíte na prechod z dovolenkového módu na ten pracovný alebo školský. Ak na vrch šiat prehodíte džínsovú bundu, získate status rebelky.

Kombinujte s: voľnými vzdušnými šatami, maxišatami, cyklošortkami a denimovou bundou

3. Baretka a závan parížskeho šarmu priamo vo vašom šatníku

Obľúbené baretky opäť rozohrávajú zaujímavú hru. Módne trendy sú jej naklonené a okrem klasického parížskeho šarmu si vás získa aj ľahkosťou kombinovania. Baret štýl strieda hrubé čapice a opäť vykúzli svojím čarom zo ženy nežnejšiu krásku. Pritvrdiť však môžete ostatnými atribútmi oblečenia, čím vytvoríte drzejší vzhľad.

Kombinujte so: šatami, vysokými semišovými alebo koženými čižmami

4. „Uggly shoes“ s obľúbeným outfitom

Buď ich milujete alebo nenávidíte. Práve tenisky nazývané tiež „uggly shoes“ patria do kategórie, ktorá rozdeľuje fashionistov na dve skupiny. Tí odvážnejší im prišli na chuť hneď v ich začiatkoch, no časom si tieto tenisky získali aj iných priaznivcov. Ak nie ste o nich presvedčená, vyskúšajte si ich s vaším obľúbeným outfitom. Pravidlom vôbec nie je mať športový outfit, práve naopak. Rebelkám je dovolené všetko a priamo úmerne s vašim sebavedomím je to uveriteľné.

Kombinujte s: obľúbeným outfitom, kabátom, šatami, čím vytvoríte nový štýl

5. Džínsová bunda v rebelskej oversize veľkosti 

Neverending story. Presne tak možno označiť džínsové bundy. Tentokrát strihy jasne naznačujú, že pôjde o nadrozmerné veľkosti a predĺžený strih. Zabudnite preto na krátke bundy po pás. Čím uvoľnenejší štýl, tým lepšie. Nosiť sa budú bundy s opaskom z rovnakej tkaniny, čím dosiahnete osí pás. Bunda v čiernej rifľovine vnesie do vášho štýlu odvahu a otvorenosť pre spontánne zážitky. 

Kombinujte so: šatami, koženkovou sukňou, ale aj so šortkami, v ktorých ukážete nohy, s cross body kabelkou  

6. Saddle bag a stále pretrvávajúce 90's 

Deväťdesiate roky patria v súčasnosti medzi najobľúbenejšie. Nostalgia sa vrátila aj v podobe saddle bag, ktorá sa môže nosiť na štýl ľadvinky. Jej športový vzhľad neskôr prerástol do elegantnejších kožených či koženkových verzií. Tie suplujú funkciu kabeliek a ženy si ich zamilovali aj vďaka tomu, že skvele dotvárajú celkový look. Či už ako opasok alebo ležérnejší štýl nosenia cez plecia, celkovému outfitu dodáte šmrnc.

Kombinujte s: džínsovou bundou, voľnými maxišatami, midi sukňou, predovšetkým však s čižmami na podpätku či biker boots

- Najčítanejšie -