Presunúť na hlavný obsah

Otestujte sa: Móda z 80. a 90. rokov bude IN a ktorý z týchto štýlov sa hodí presne vám do šatníka? Poznáme odpoveď!

Móda

Jarná nádielka trendov nás dokonale zaplavila a keď neviete, ktorý zo štýlov na seba, poznáme odpoveď, čo vám bude sedieť k vašej osobnosti. WE ARE THE ANSWEAR!

Aktuálne trendy hovoria jasnou rečou, nosia sa všetky štýly bez rozdielov. Čo je najdôležitejšie je vaša osobnosť, ktorej by ste mali výber oblečenia prispôsobiť. Nie je to o tom len slepo nasledovať trendy, budujte si svoj vlastný štýl v duchu WE ARE THE ANSWEAR

Móda z 80. a 90. rokov je IN!

Móda sa vracia a 80. a 90. roky sú nostalgiou, ktorá vás chytí za srdce. Éra, spätá predovšetkým so slobodou, dnes spája staršie generácie s tými mladšími. Zisťujeme, že to, čo nosili naše mamy v mladosti, nosíme my teraz bez toho, aby sme si to uvedomovali. 

VIDEO: Kolekcia jar/leto 2019 v duchu WE ARE THE ANSWEAR, ktorá vás naladí na tú správnu vlnu módnych pokušení

Večná klasika, ktorá vás vždy zachráni

Ultimátna klasika v podobe trenčkotu alebo evergreen, s akým je spätá kožená bunda. Bez týchto kúskov si nevieme predstaviť začiatok jari a na kombinovanie vám postačí obyčajné biele tričko. Tajomstvo krásy sa ukrýva v tomto prípade v jednoduchosti. 

Pre koho je vhodný tento štýl: Tento štýl by mal byť povinnou výbavou každej ženy 21. storočia. Nadčasové kúsky vás zachránia nielen počas bežného pracovného dňa, ale môžete ich ľahko kombinovať aj s ostatnými štýlmi bez rozdielu, pričom vznikajú vždy nové a nové hravé kombinácie. 

Honba za pokladom, ktorý sa skrýva v štýlovej kabelke

Toto obdobie je ako stvorené na výber kabeliek, vďaka ktorým sa môžete odkloniť od stereotypu a naučiť sa, ako nesplynúť s davom. Kabelka je skvost, ktorý dokáže zmeniť celkový outfit a tento doplnok je u žien obzvlášť na očiach. Nosia sa kabelky menších rozmerov, či už obdĺžnikové, oválne, transparentné alebo pletené.

Pre koho je vhodný tento štýl: Pre všetky ženy, ktoré túžia byť originálne a výnimočné. Milujú dizajn, farby či vzory a vedia, akú silu dokáže mať práve doplnok v podobe kabelky na výsledný dojem. Prebuďte v sebe ženskosť a cíťte sa sebavedome.

Ste mini alebo maxi?

Nič nie je ženskejšie ako práve jarné šaty. Oslovia aj tie ženy, ktoré ich po celý rok nenosia. Hra so strihom šiat, či variabilita výstrihov (raz vpredu, raz vzadu) ponúka neobmedzené možnosti nosenia. Ste viac mini alebo maxi?

Pre koho je vhodný tento štýl: Mini šaty opäť zažívajú svoj návrat a podobne, ako tomu bolo v 90. rokoch, na scénu sa vracia ženská krása a krivky. Je čas, užívať si svoju ženskosť, dokonca aj maxi šaty sú sexi, nakoľko ich strih je navrhnutý tak, aby kopíroval siluetu ženy a jej krivky.

Mestská džungľa v podobe zvieracích vzorov

Zvieracie vzory vás môžu sprevádzať do práce, získali si nového elegantného ducha a budete vyzerať chic. Tieto vzory sú viac cool než kedykoľvek predtým a zvýraznia sexepíl ženy. 

Pre koho je vhodný tento štýl: Ženy, ktoré sa neboja vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a občas vyskúšať niečo nové. Spoznať samu seba z iného uhla a cítiť sa viac sexi než prinášajú všedné dni.

Nespútanosť v srdci a nostalgia

Džínsovina z 80. a 90.rokov si žiada boho štýl a etno vzory. Kto by túto kombináciu nemiloval. Túžba po slobode naplno ovládne každého z nás a s prichádzajúcim letom prináša do našich životov novú dávku energie. 

Pre koho je vhodný tento štýl: Tento štýl pristane každej žene, čo je rozhodujúce je skôr strih džínsových odevov a etno plaviek. Celkový look môžete doplniť opaskami s prackami z 80. rokov a bižutériou v podobe vrstvenia, ktorá vám dodá na boho looku.

Túžba po dobrodružstve vás prenesie ďaleko

Golden hour prináša so sebou zase tie najviac nezabudnuteľné chvíle. Lesk a noblesa, ktorá sa ligoce na opálenej pokožke vďaka jednoduchými mini šatám a špagetovým ramienkam. 

Pre koho je vhodný tento štýl: Pre ženy, ktoré žijú naplno a chcú sa tešiť z každého momentu, ktorý nám toto obdobie so sebou prináša. Vek je len číslo a mladého ducha v sebe môžete nosiť dovtedy, dokedy to tak budete cítiť.

Cestujte v čase a zamerajte sa na vintage šport

Retro športové prvky si získali nielen mladú generáciu, ale aj tú staršiu, ktorá si vďaka nim nostalgicky zaspomínala na staré dobré časy. Pásiky, vysoké ponožky a tenisky či úzke retro okuliare. To všetko k jari neodmysliteľne patrí a športová móda by mala byť súčasťou vášho šatníka.

Pre koho je vhodný tento štýl: Na svoje si príde najmä nová generácia, ktorá na tomto štýle vyrastá. Ak sledujete zahraničné IT girls, ich šatník pozostáva prevažne z týchto kúskov a vždy sú o krok vpred.

Ktorý z týchto štýlov vám je najbližší?

spolu hlasovalo 89 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus