Presunúť na hlavný obsah

Výrazné čelenky do vlasov sú praktickou, ale i štýlovou záležitosťou: Oživte outfit o tieto kúsky

Móda

Sú praktické, ale aj nápadité a štýlove. Čelenky by sa preto mali stať aj vašim "must-have" kúskom jesene.

Späť do dievčenský čias

Vyberte sa ne cestu minulosťou. Zaužívaný trend z čiach, keď ste boli malými dievčatkami, sa opäť hlási o slovo. Reč je o čelenkách, ktorá si pre svoju praktickosť zamiluje ako každá žena. A aj tá, ktorá rada vyniká originalitou. Dnes totiž bodujú kúsky, ktoré pôsobia ako šperk.

Saténové, trblietavé, zamatové, látkové... Výber materiálu, farby je v podstate na vás. No jedno musia mať predsa len spločné - hrúbku. V podstate platí - čím hrubšie, tým lepšie. Čelenky by mali vynikať na vašich hlavách ako koruny a preto by sa ich nemali báť hrdo nosiť.

Originalita sa cení

Dnes môžete nájsť v obchodoch veľké množstvo čeleniek a skutočne veľmi originálnych. Napríklad aj takých, ktoré pripomínajú obľúbenú francúzsku pochúťku - croissant.

Zabodovať však môžete aj vtedy, ak si naskladáte viac čelenie, rozných farieb či hrúbky vedľa seba. Takúto kombináciu môžete pokojne vyniesť aj do spoločosti či na rande.

Inšpirujte sa: Módne doplnky, ktoré sú IN na jeseň 2019: Kedysi ich nosili naše mamy, inšpirujte sa priamo z civilu

Veľkou výhodu čeleniek, teda tých originálnych a výraznych je aj to, že si nemusíte lámať hlavu s tým, čo na seba. Jeden pomerne obyčajný kúsok povýši váš outfit do inej úrovne, a to aj vtedy, ak budete mať na sebe obyčajný sveter, tričko a džínsy.

Pozrite si tiež: Trendy z Paríža, ktoré by skutočné Parížanky nikdy nenosili

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe