Presunúť na hlavný obsah

Párty inšpirácia od Sloveniek: Soňa Skoncová v šatách, na ktoré treba odvahu, Michaela Kocianová zaujala eleganciou

Slovenské celebrity

Obdobie večierkov sa blíži, a tak by ste nemali podceniť pripravenosť na ne. Inšpiráciu môžete nájsť v šatníku známych Sloveniek.

Pásky look podľa Jany Mutňanskej

Bývalá modelka a spisovateľka Jana Mutňanská miluje sofistikovanosť a rafinovanosť. Preto sa niet čomu čuudovať, že jej učaroval pánsky štýl. Kombinácia nohavicového kostýmu s glamour make-upom a účesom je skvelou voľbou na firemné vianočné večierky. Pridajte zaujímavé náušnice či výraznú farbu obleku a o pozornosť nebudete mať núdzu.

Odvaha v štýle Soni Skoncovej

Ak však chcete bodovať sexi lookom a pútať najmä pánsku pozornosť, rozhodne by ste nemali prehliadnuť look Soni Skoncovej. Ostrieľaná moderátorka presne vie, čo sa mužom páči a čo priláka pohľady. Stavte karty na flitrované minišaty s rafinovaným strihom a budete hviezdou aj vy.

Prečítajte si: VIDEO: Párty štýl známych osobností: Najkrajšia Slovenka vie, čo jej pristane a ako sa obliekli ďalšie krásky?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Flitre a lesk

Party klasika, ktorá nikdy nesklame. Tak prečo ju obmieňať? Rozhodne sa v dave nestratíte, ak sa oblečiete do niečoho ligotavého a flitrovaného. Mini šaty v striebornej alebo zlatej farbe budú v tomto prípade zásahom do čierneho. Rovnako tak sa trafili aj Andrea Verešová, Mária Zelinová či Magdaléna Šebestová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Majka Zelin (@mariazelinova),

Rafinovanosť Ivany Surovcovej

Priehľadná čipka je tiež klasikou, ktorú však musíte vedieť nosiť. Veľmi inšpiratívny look predviedla nedávno Ivana Surovcová. Z pod čipkovaného topu jej síce prenikala podprsenka, ale vôbec to nepôsobilo nevkusne. Naopak. Rafinovane zvolené sako celý look podčiarklo a povýšilo na inú úroveň.

Mohlo by vás zaujímať: Zoom na hviezdnu manikúru: Aké farby nosí na rukách Ivana Gáborík či Soňa Skoncová?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Nesmrteľná elegancia

Ak však nechcete zbytočne pútať pozornosť alebo ste len milovníčkami elegancie, zaujať by vás mohli tieto dva looky. Šaty na Michaele Kocianovej sa hodia na významnejšiu akciu. A tie na Natálii Šelvekovej patria zase medzi "must-have" každej ženy. Práve takýto kúsok vás vždy zachráni, ak nevie, čo na seba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W A V Y @patriksusivesely @privee.lounge . . #hairstyle #blondhair #wavyhair

Príspevok, ktorý zdieľa ɴᴀᴛᴀʟɪᴀ sᴇʟᴠᴇᴋᴏᴠᴀ (@natalia.envy),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus