Presunúť na hlavný obsah

Odmalička sa rada parádila a takto chic vyzerala jej mama: Tušíte, o ktorú Slovenku ide?

Slovenské celebrity

Je mladá, krásna, neuveriteľne talentovaná a postupom času sa jej vášeň pre módu stala aj koníčkom. Už v detstve však mala k tomu blízko. Tušíte, o koho ide?

Módu milovala od malička

Pokiaľ ste si tipli, že na fotke je sympatická tenistka Dominika Navara Cibulková, váš tip bol správny. Úspešná a krásna plavovláska bola už ako malá naozaj štýlová. A pri pohľade na jej mamu sa ani nedivíme. Aj tá mala už počas Dominikinho detstva k móde blízko a skvelý vkus. Už presne vieme, po kom zdedila jedinečný štýl, naša známa tenistka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Čítajte tiež: Slovenky ako nevesty: Twiinska stavila na hlbší dekolt, Domi Navara Cibulková a Ivana Gáborík siahli po rafinovanosti

Dnes inšpiruje svojimi outfitmi mnohé z nás

Postupom času sa však Dominikine detské parádenie premenilo na ozajstné hobby, ktoré k nej už nezameniteľne patrí. Známa Slovenka má v šatníku skutočne unikátne kúsky, ktoré sú v mnohých prípadoch dokonca ikonické. Tenistka v sebe nezaprie zmysel pre eleganciu, no často na nej vídať aj extravagantnejšie kúsky, ku ktorým by žene nemala chýbať odvaha. A presne tieto modely nosí Dominika s gráciou a veľmi jej pristanú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

 

Teraz je z nej skutočná fashion ikona, ktorá strieda jeden jedinečný look za druhým. Dominika je známa tým, že vie skvele kombinovať luxusné kúsky a bežnú konfekciu. Práve tým, si získala popularitu u mnohých žien, ktoré k nej vzhliadajú a snažia sa jej outfity napodobniť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Neprehliadnite: Jasmina Alagič ako prekrásna nevesta: V týchto šatách sa vydávala na nádvorí rozprávkového zámku!

Na toto nedá dopustiť

Dominika je nielen skvelá a talentovaná tenistka, ale presne vie ako vyzerať perfektne za každých okolností. Okrem dobrého outfitu nedá dopustiť na kvalitný make - up a účes. Tie sú v jej prípade vždy veľmi prirodzené a nenápadné, no o to pôsobivejšie. Nemyslíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

- Najčítanejšie -