Presunúť na hlavný obsah

Spoznali by ste ich? Z týchto podarených detí sú dnes hviezdy nášho šoubiznisu

Slovenské celebrity

Tipnete si, z ktorých detí vyrástli speváčky a z ktorých supermodelka?

Dominika Cibulková

Naša známa tenistka Dominika Cibulková už v detstve milovala módu a šperky! Ako inak si vysvetliť, že táto rozkošná prváčka nosila retiazku zásadne na vrchu svetra? Z Dominiky vyrástla krásna a úspešná žena, ktorej tenisovej úspechy sú známe po celom svete.

Neprehliadnite: New York baby! Naplánujte si víkend v metropole podľa česko-slovenských celebrít

Michaela Kocianová

Slovenská topmodelka sa už v detstve cítila pred objektívom ako doma. V jednom z rozhovorov však krásna modelka priznala, že v detstve si pripadala ako škaredé káčatko. Je len ťažko uveriteľné, že žena, ktorá predvádzala aj na legendárnej prehliadke Victoria’s Secret, trpela kedysi komplexami.

Mária Čírová

Uhádli ste? Speváčka a mama dvoch detí mala už v detstve vyhranený vkus na módu a nebála sa experimentov. Toto blonďavé šidlo ste však museli okamžite spoznať. Jej usmievavé hnedé oči ju prezradili okamžite!

Neprehliadnite: Módne dni na Slovensku: Raper Majself s manželkou Júliou, Silvia Chovancová Lakatošová si rokmi drží rovnakú líniu

Celeste Buckingham

Pri pohľade na Celeste Buckingham je hneď jasné, po kom zdedila krásna speváčka svoje gény. Podoba na svoju krásnu mamu je neuveriteľná!

Dara Rolins

Určite ste uhádli meno tohto dievčatka, ktoré už v detstve patrilo k najväčším hviezdam nášho šoubiznisu. Fotka pôsobí o to rozkošnejšie, že malá Darinka Rolinsová na nej vyzerá presne ako jej dcérka Lola.

Neprehliadnite: Známe nevesty tohto roka. Aké šaty volili na svoj veľký deň D tieto krásky?

- Najčítanejšie -