Presunúť na hlavný obsah

Módne dni na Slovensku: Raper Majself s manželkou Júliou, Silvia Chovancová Lakatošová si rokmi drží rovnakú líniu

Slovenské celebrity

Bratislavské módne dni sú každú sezónu lákadlom, kde sa na jednom mieste zídu známe tváre šoubiznisu. Nahliadli sme hneď v úvode, v čom prišli známe tváre v tento večer.

Jesenná sezóna odštartovala predstavovaním trendov na jednom móle a známe Slovenky si nenechali túto udalosť ujsť. My sme sa, ako vždy, pozreli, v čom zavítali tieto krásky na spomínaný večer a aká bola ich vizáž.

Prečítajte si: VIDEO: Ikonický bob účes Zuzany Čaputovej: Jej dvorný hair stylista prezradil, ako jej ho vyčaroval

Lucia Mokráňová

Fitneska Lucia Mokráňová nechala vyniknúť svoju opálenú pokožku po lete v bielom čipkovanom kabátiku. Ako topánky zvolila semišové čižmičky, ktoré sú v tomto boho looku na jeseň veľmi obľúbené u žien. Krémovo biela blondínku opticky zjemnila a nechala vyniknúť jej nežnejšiu stránku.

Petra Ficová

Fotografka Petra Ficová, ktorá je momentálne na materskej a užíva si prítomnosť svojich dvoch detičiek, patrí medzi stálice Bratislavských módnych dní. Petra patrila vždy medzi najkrajšie oblečené dámy, nech sa nachádzala v akejkoľvek etape, vždy príde krásne upravená a chic.

Silvia Chovancová Lakatošová

Riaditeľka súťaže krásy Miss Universe SR Silvia Chovancová Lakatošová je roky verná čiernej a tentokrát neurobila výnimku. Dekolt, ktorý však mala, bol o čosi hlbší a tmavovláska tak potvrdila fakt, že stále patrí medzi najkrajšie Slovenky s udržiavanou figúrou.

Barbora Bakošová

Bývalá Miss Barbora Bakošová zvolila na tento večer dámsky nohavicový kostým. Bodkovaný vzor na nežnej bielej bol príjemnou obmenou tejto známej tváre a vidno, že Barbora si vždy dá záležať na tom, aby dodržiavala dress code. 

Michael Švehla alias Majself s manželkou Júliou

Raper Majself so svojou manželkou Júliou si módny večer užili spoločne. Majself sa najskôr predviedol na móle, kde odprezentoval celkový look, ktorý si ponechal aj počas večera. S manželkou Júliou im to ladilo ako vždy.

Michaela Šimoničová

Bývalá finalistka Miss Slovensko Michaela Šimoničová spomedzi prítomných hostí zažiarila a to vďaka voľbe oranžových asymetrických šiat. Tie zladila s topánkami v sýtej ružovej, čím dosiahla tzv. color blocking. Svieži, mladistvý vzhľad!

Kali

Raper Kali prišiel v rámci módnych dní pracovne a potvrdil tak fakt, že hudba a móda majú k sebe blízko. Umelec má svoj charakteristický rukopis ako v hudbe, tak aj v stylingoch, a to je veľmi dôležité. Oceňujeme, že Kali si na svojim imidži dáva záležať.

Neprehliadnite: Známe nevesty tohto roka. Aké šaty volili na svoj veľký deň D tieto krásky?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus