Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Ikonický bob účes Zuzany Čaputovej: Jej dvorný hair stylista prezradil, ako jej ho vyčaroval

Slovenské celebrity

Hairstylista Ján Molnár má na svojom konte spolupráce s množstvom známych osobností. Práve on vymyslel krátky účes Zuzany Čaputovej na služobnej ceste do Francúzska. Aká je naša prezidentka ako klientka?

Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR bol vyústením série castingov a tých najzaujímavejších tvárí a osobností. O vlasy modeliek sa aj tento rok staral Ján Molnár a nám sa ho podarilo vyspovedať. K jeho najprominentnejším zákazníčkam patrí Zuzana Čaputová, a tak sme boli zvedaví na to, či má naša prezidentka aj hviezdne maniere.

Neprehliadnite: Melania Trump navždy zmenila štýl prvých dám: Týchto 5 módnych štýlov ste u nich predtým nevideli

Zo sivej myšky elegantná hlava štátu

Zuzana Čaputova bola už počas svojej prezidentskej kampane verná svojmu účesu blond polodlhých vlasov a príliš neexperimentovala. Hneď ako sa však stala prezidentkou, priznala, že tlak na výzor ženskej prezidentky je o niečo väčší, a tak začala spolupracovať s tímom profesionálov, ktorí sa starajú o jej šatník, vizáž aj vlasy. „Zuzana je ideálna klientka a vždy si nechá poradiť,“  prezradil Ján Molnár o hlave štátu.

FEMINITY TV: Hair stylista Ján Molnár o tom, ako spolupracuje s prezidentkou Zuzanou Čaputovou

Neprehliadnite: Desivá kliatba slávnych Kennedyovcov. Komu sa ju podarí zlomiť?

Má svoj vlastný štýl

Ako však prebieha samotná spolupráca? Ján Molnár vždy všetko konzultuje nielen so samotnou prezidentkou, ale aj s jej tímom, ktorý zodpovedá za jej vizáž. „Prezidentke sa vždy snažím účesy prispôsobovať v rámci toho, kam ide, aby to malo nejakú filozofiu a aby sa účes hodil k šatám. Má svoj štýl a má názor na to, ako to má vyzerať,“ dodal.

Štýlová Parížanka 

K jej zatiaľ najikonickejším štýlom patril kratučký účes v štýle Parížanky, ktorý zvolila na júlovú služobnú cestu do Francúzska, kde sa stretla s prezidentom Emmanuelom Macronom. Svieži účes skvele dopĺňal jej štýlové kostýmové šaty. Na prvý pohľad sa zdalo, že naša prezidentka je ostrihaná. Bol to však len optický klam a šikovné ruky kaderníka Jána Molnára, ktorý jej v priebehu pár chvíľ z dlhých vlasov vyčaroval bob účes. „Ide o špeciálne podrhnutie vlasov zospodu, ktoré naozaj má imitovať ostrihanie vlasov,“ vysvetlil kaderník.

Neprehliadnite: Prvá prezidentka Zuzana Čaputová: Odtieň šiat, v ktorých zažiarila, bol obľúbený aj u týchto prvých dám

Páčil sa vám krátky účes Zuzany Čaputovej?

spolu hlasovalo 2740 ľudí

Áno
2357
Nie
383

- Najčítanejšie -