Presunúť na hlavný obsah

Česko-slovenské páry, ktoré patria medzi najstabilnejšie: Aj po rokoch vyzerajú ako čerstvo zamilovaní

Slovenské celebrity

Tieto krásne a šarmantné Slovenky a Češky po boku svojich manželov a partnerov len tak prekvitajú. Ich tajomstvom úspešného vzťahu je kombinácia viacerých faktorov, vďaka ktorým sú spolu už dlhé roky.

Mária Čírová  Kachútová a Marián Kachút

Speváčka Mária Čírová Kachútová to spolu so svojím manželom, jej manažérom, Mariánom Kachútom, spolu ťahajú už viac než 10 rokov. Spája ich nielen spoločná láska k hudbe, ale predovšetkým aj láska k ich dvom ratolestiam, Hugovi a Zoe. Keďže pracovne aj ako manželia spolu trávia pomerne veľa času, chce to zaiste aj veľkú dávku pochopenia a tolerancie, aby si z času na čas neliezli do kapusty alebo aj na nervy, čo sa im však darí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA ČÍROVÁ (@mariacirova),

Soňa Skoncová a Róbert Reis

Moderátorka a podnikateľka Soňa Skoncová je už roky zamilovaná do svojej lásky z čias študentských, dizajnéra Róberta Reisa. Hoci život s papierom nebol pre Soňu dôležitý, jej partner sa predsa len rozhodol požiadať ju o ruku. Táto dvojica má za sebou množstvo spoločných zážitkov aj vďaka cestovaniu, ktoré je ich spoločnou láskou. Robo je ten typ muža, ktorý Soni dokáže vždy vyčarovať úsmev na tvári, čo je aj na spoločných fotografiách vidieť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Daniela Peštová a Pavol Habera

Táto dvojica v zložení svetová topmodelka s českými koreňmi a slovenský spevák sú skutočným príkladom pokiaľ ide o dlhoročné úspešné vzťahy vo svete šoubiznisu. Krásna Daniela Peštová si vytvorila s Paľom Haberom aj krásnu rodinu. Hoci obaja mali aj dieťa z predchádzajúci vzťahov, nebolo to prekážkou a oni navzájom svoju minulosť akceptujú a žijú pre svoju prítomnosť. Aj po rokoch si na seba vedia nájsť ako pár čas a spoločné momenty zachytené fotoaparátom sú dôkazom toho, že v ich vzťahu panuje harmónia a láska. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

Mohlo by vás zaujímať: Sú spolu 18 rokov a stále ako čerstvo zamilovaní: Daniela Peštová venovala Paľovi Haberovi to najkrajšie vyznanie

Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý

Krásna Miss World 2006, Taťána Kuchařová, zbalila moderátora aj hudobníka Ondřeja Brzobohatého so slovenskými koreňmi ešte v roku 2013. Napokon svoju lásku spečatili aj svadbou a dodnes tvoria veľmi harmonickú dvojicu, ktorú nerozhádže ani tlak médií a rôzne nepekné špekulácie či titulky. Žijú si svoj život a pri pohľade na ich spoločné fotografie, je to veľmi spokojný a šťastný manželský život, čo poviete? 

Karolína Kurková a Archie Drudy

Krásna česká a zároveň svetová topmodelka, Karolína Kurková, si za manžela vybrala dlhoročného partnera, bývalého vojaka a dnes podnikateľa Archieho Drudyho, s ktorým si vytvorila aj rodinu v podobe dvoch synov, Tobina a Noaha. Ako neraz modelka priznala k jej rodnej hrudi, Česku, ju to neustále ťahá, hoci žije na Floride v Amerike a rovnako chce, aby aj jej synovia mali vzťah k tejto krajine a jej zvykom. Na svojom manželovi oceňuje nepochybne to, že sa jej to snaží dožičiť a dáva jej priestor. Za svojou rodinou v Česku tak cestuje pomerne často. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Karolina Kurkova (@karolinakurkova),

Čítajte tiež: Československé krásky, ktoré dosiahli (ne)možné: Takto zažiarila Karolína Kurková či Daniela Peštová, kto bude ďalší?

Tereza Maxová a Burak Oymen

Ďalšia rodáčka z Česka a rovnako topmodelka zvučného mena aj vo svete, Tereza Maxová, mala v živote na muža tiež šťastie. Roky žije v spokojnom vzťahu so svojím manželom, tureckým podnikateľom Burakom Oymenom. Dokonca spoločne vychovávajú svoje deti a to priamo v Česku, kde sa chcela Tereza vrátiť po rokoch v cudzine. Chce to tiež veľkú dávku pochopenia a pracovania na vzťahu, keď si vyberiete za manžela muža, ktorý má nepochybne iné korene či zvyky. No týmto dvom sa zatiaľ darí rozumieť si po všetkých stránkach, hoci boli vychovávaní v odlišných kultúrach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Maxova (@terezamaxova),

Simona Krainová a Karel Vágner ml.

V spokojnom a šťastnom vzťahu žije aj česká modelka Simona Krainová. S podnikateľom Karlom Vágnerom ml. sú spolu už viac než 10 rokov, rozumejú si aj bez slov a sú rovnako zohratí. Ich vzťah má pevné základy, obaja kráčajú rovnakým smerom a momentálne sa sústreďujú na svoju rodinu. Spolu so svojimi dvomi synmi, Brunom a Maxom sa snažia tráviť čo najviac času a mať čo najviac spoločných zážitkov. Pretože práve to posilňuje ich vzťah. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

Neprehliadnite: Tajomstvo krásy modelky Simony Krainovej: Verí v kombináciu kolagénu a týchto troch vitamínov

Silvia Lakatošová a Pavol Chovanec 

Naša posledná federálna Miss Silvia Lakatošová stretla svoju dlhoročnú lásku, manžela Paľa Chovanca, v rádiu, kde pracoval ako rozhlasový moderátor. Slovo dalo slovo, pohľad zase pohľad a odvtedy sa majú radi. Dnes už k nim pribudli aj dve roztomilé deti a nielen na verejnosti ale aj na spoločných instagramových fotografiách z nich srší energia a láska ako pred rokmi, v čase zamilovanosti, čo poviete? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Silvia Lakatosova (@silvia_lakatosova),

 

- Najčítanejšie -