Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo krásy modelky Simony Krainovej: Verí v kombináciu kolagénu a týchto troch vitamínov

Zahraničné celebrity

Česká modelka má úsmev na perách v jednom kuse. Niet sa čomu čudovať, Simona akoby ani nestarla a nemenila svoju vizáž. Ktoré vitamíny si pravidelne dopĺňa a čomu vo svete kozmetiky ešte verí?

Simona Krainová sa vo vodách modelingu pohybuje od roku 1989. Už na kastingu, ktorého sa zúčastnila ohúrila porotu svojou prirodzenosťou a sebavedomím vystupovaním. Nič z toho jej neubudlo ani do dnešného dňa a skúsená modelka má za sebou množstvo fotení, obálok časopisov, či prehliadok napríklad pred Max Marru či Thierryho Muglera. Jej pleť neustále žiari, vlasy si udržiava v úplnom zdraví a nechýba jej ani potrebná kondícia. Ako si Simona udržiava svoju mladosť?

Mohlo by vás zaujímať: Od Titanicu krásna Kate Winslet nedá dopustiť na túto skrášľovaciu rutinu: Takto bojuje so starnutím

Kolagén pre zdravú pleť

Simonin pomocník číslo jedna je práve kolagén, ktorý v pohotovosti udržiava jej pleť, nechty, ale prospieva aj jej vlasom. Táto vo vode nerozpustná bielkovina pomáha svalom a kĺbom a udržiava telo zdravé a pohyblivé. Simona, ktorá má rada beh sa práve tejto látke vôbec nebráni. Účinne si ju pridáva do jedálnička a neváha ani s kozmetickými produktami, ktoré práve obsahujú aj túto lásku. 

Plus v podobe kyseliny hyalurónovej 

Táto látka, ktorá sa nazýva aj esenciou mladosti perfektne dopĺňa práve vyššie spomínaný kolagén. Vyhladzuje vrásky a aj vďaka nej je Simonina tvár hladká ako pred rokmi. Túto kozmeticky známu dvojkombináciu však modelka dopĺňa aj minerálnymi látkami. Nedá dopustiť práve na tri z nich. Biotín, zinok a jód tvoria dôležitú súčasť jej stravy a denného režimu. 

V týchto jedlách ich hľadajte

Strava modelky je samozrejme vyvážená a hlavne založená na prírodnej báze. O Simone je známe, že svojmu telu pomáha aj prídavkom proteínov, ktoré ju pripravia na každodenné cvičenie. Nebráni sa však množstvu zeleniny či tradičnému českému mäsu, ktoré v sebe krásne zahŕňa biotín, zinok pre krásnu pleť bez podráždenia a vyrážok a tiež jód potrebný pri boji s únavou.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Kúzelná speváčka Lucie Bílá odhalí verejnosti to, čo doposiaľ nevidela: Na toto sa môžete tešiť!

Všetko je to to vitamínoch

Už názov vitamíny v sebe zahŕňa niečo pozitívne a plné energie. Bez si Simona Krainová život ani nevie predstaviť. Za tie najdôležitejšie pokladá práve vitamín C, ktorý je určite známy každému. Ranná voda s citrónom, či ovocné krémy obohatené práve o túto zložku dodajú celému telu tú pravú vzpruhu. Vitamín B3 sa zasa stará o Simonin vyvážený spánok a dobrú koncentráciu počas celého dňa. Modelka sa preto nebráni ani malým zdravým snackom v podobe semiačok, ktoré si hravo pridá aj do ranného smoothie.

- Najčítanejšie -