Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré sa neboja zmeny imidžu: Ktorý účes im pristane viac a s čím by ste zaexperimentovali vy?

Slovenské celebrity

Poznáme ich s charakteristickými účesmi. Napriek tomu sa niektoré známe Slovenky neboja podstúpiť občas radikálnu zmenu. Ktorý imidž im pristane viac?

Dara Rolins

Dara je slovenská kráľovná módy a štýlu a rozhodne sa zmien nebojí. Vlasy sú však pre ňu nedotknuteľné a bez jej platinovej blond farby si ju už ani nevieme predstaviť. Preto všetkých fanúšikov šokovalo, keď na Instagram pridala speváčka fotku ako bruneta! Bola to síce len parochňa, no u fanúšikov mala obrovský úspech.

Neprehliadnite: Galavečer dokonalých stylingov: Daniela Peštová očarila v nežnej ružovej, Helena Vondráčková ako diva večera

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Veronika Vágnerová

Modelka a podnikateľka vie, čo jej pristane, ale to jej nebráni občas zaexperimentovať. Veroniku v jej štýlovom lob účese zbožňujeme, ale uznávame, že blond verzia jej pristane rovnako.

Neprehliadnite: Zoštíhlite si vnútornú stenu stehien: Nová superefektná obdoba drepu vás zbaví ťažko odstrániteľného tuku

Emma Drobná

Speváčku si všetci pamätáme ako nežnú ryšavku, ktorá vyhrala Superstar. Emma radikálne zmenila imidž, keď sa odfarbila na blond. Emma je však typ ženy, ktorej sa hodí akákoľvek farba. Súhlasíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Chorchelisita Drobná (@emmadrobna),

Lucia Sládečková

Mejkap artistka a podnikateľka Lucia Sládečková sa premenami doslova živí a sama sa nebráni poriadnym zmenám. Jej charakteristické blonďavé vlasy vymenila na festivale za oranžovú verziu a dokonca bola jedného času bruneta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

Dominika Mirgová

Dominike ide v poslednom čase karta a vyzerá fantasticky. V minulosti Dominika experimentovala s rôznymi farbami aj dĺžkami, no teraz je verná dlhým blond vlasom a my dávame palec hore.

Martina Grešová

Bývalá 1. vicemiss Universe 2012 a podnikateľka Martina Grešová v súťaži prerazila ako blondína. Až nový strih a gaštanová farba však z nej spravili hviezdu Instagramu. Dnes Martina navrhuje šaty pod vlastnou módnou značkou a na otázku, akou farbou si farbí vlasy, odpovedá fanúšikom na dennej báze.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo),

Sima Hegerová

Speváčka a autorka hitu Nevolaj mi je známa svojimi dlhými blonďavými dredmi. Občas sa však predvedie aj ako nežná blondína a nedávno prekvapila farebnou verziou dredov. Čo poviete?

Neprehliadnite: Desivá kliatba slávnych Kennedyovcov. Komu sa ju podarí zlomiť?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova),

Jasmina Alagič Vrbovská

Čerstvá mamina nezaháľa ani na materskej a príkladne sa o svoje vlasy stará. Vďaka príčeskom mohla na chvíľu vymeniť svoj krátky strih po plecia s blonďavými prechodmi za dlhovlasú brunetu.

Ktorá farba vlasov je na žene najpríťažlivejšia?

spolu hlasovalo 503 ľudí

Blondíny
139
Brunety
305

- Najčítanejšie -