Presunúť na hlavný obsah

Štýlové detské vychytávky známych mamičiek: Na čo pre svoje ratolesti nedajú dopustiť?

Slovenské celebrity

Pokiaľ máte malé dieťa, dobre viete, že menej znamená niekedy viac. Pozrite sa spolu s nami, ktoré drobné vychytávky by ste si však pre svojho drobca a tak trošku aj seba mohli dopriať. Sú nielen krásne, ale aj skutočne štýlové a funkčné.

Všetky vieme, že s príchodom bábätka a najmä v čase tzv. "hniezdenia" potrebujeme pre drobca všetko. No samozrejme je to veľký omyl. Pozrite sa spolu s nami, do ktorých drobností sa však oplatí investovať.Nielenže sú štýlové a dobre vyzerajú, ale sú aj veľmi praktické. Nechajte sa inšpirovať čerstvými, známymi mamami. 

Neprehliadnite: Šperky so slovenskou dušou: Šperkárka Petra Toth žne úspechy vo svete, nezabúda na náš folklór a tradície

Tatiana Žideková

Vrkoč do postieľky

Kvalitná postieľka a matrac sú jedna vec, doplnky do nej druhá. Pokiaľ však chcete svojmu novorodeniatku zabezpečiť pokojný spánok, okrem hniezda, či zavinovačky mu, do postieľky zaobstrajte aj tzv. vrkoč. Nakoľko bábätká milujú pocit, kedy sú stiesnené (pripomína im to prenatálne obdobie), práve takto im dokážete skvele zmenšiť priestor v postieľke. Cítia sa tak oveľa bezpečnejšie a aj lepšie spávajú. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Katarína Jakeš

Podložka na hranie

Podložka na hranie je vo fáze, kedy sa bábätko prevracia z chrbátika na bruško jednoducho "must have" kúskom. Pomocou nej vytvoríte drobcovi skvelú hraciu "oázu" a v čase, keď sa začne plaziť mu to pomôže a aj v tejto oblasti. Nakoľko v dnešnej dobe má väčšina domácností skôr plávajúce podlahy ako koberce, spĺňa týmpádom tento kúsok aj funkčnú úlohu. Bábätko vám neprechladne, má pod sebou niečo príjemné, mäkké a vy nemusíte mať strach, že prechladne. Dobré je zadovážiť si kvalitnejšiu verziu, verte, že sa to oplatí. A vydrží vám minimálne tri roky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes),

 

Prečítajte si tiež: Obľúbené i nenávidené cyklošortky: Postave ktorej známej Slovenky lichotia najviac?

Martina Valková

Rastúca postieľka

Vieme, spánok malých detí je kapitolou samou o sebe. Avšak aj preto by ste ho nemali podceňovať. Dôležité je naozaj investovať do kvalitnej postieľky s dobrým matracom. Toto totiž ovplyvňuje vývoj vášho malého pokladu. Ideálne je, ak si zaobstaráte takú, ktorá "rastie" s bábätkom. Počiatočná investícia je síce väčšia, avšak do 6 rokov nemusíte žiadnu inú riešiť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Valkova (@martinavalkova909),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Valkova (@martinavalkova909),

Baša Števulová

Multifunkčné mušelínové plienky

Hoci toto môže vyzerať ako úplná drobnosť, rozhodne stojí za to. Mušelínové plienky majú super rozmery, dobrú savosť a navyše sú neuveriteľne jemné na dotyk. Takže ich perfektne využijete nielen ako zavinovačku, či osušku ale prikrývku do kočíka alebo postieľky. A nájdete ich naozaj v krásnych odtieňoch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

Ľubica Šimiaková

Nosič

Dobrý nosič je pri deťoch výbornou pomôckou. Uľahčí vám život všade tam, kde sa nedostanete s kočíkom. Ruky máte voľné, takže sa pokojne venovať vareniu, domácim prácam, či vybehnúť na nákup. A ako dieťatko rastie, viete ho takto vziať hoci aj na túru, ak patríte k milovníkom hôr. Pri kúpe si však všímajte aj to, či je ergonomický. Nožičky dieťatka by mali byť toiž naširoko, no táto pozícia nie je pri každom samozrejmosťou.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus