Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie oblečená kráľovná na svete využíva pri stylingoch jeden trik: Osvojte si ho aj vy!

Zahraničné celebrity

Táto kráľovná má má zmysel pre módu a jednoznačne patrí k najkrajším ženám sediacim na tróne. Viete však, na čo pri svojich stylingoch nedá očarujúca kráľovná Rania dopustiť?

Jordánska kráľovná Rania je naozak svojská žena s veľkým srdcom. Robí veci tak ako chce a cíti. Napríklad odmieta nosiť šatku na hlave, miluje modely Chanel, Gucci, či YSL, nebojí sa povedať, čo si myslí je veľmi aktívna na sociálnych sieťach. No a v neposlednom rade je absolútne očarujúca.

Móda je jej vášňou od detstva

Rania sa narodila v Kuvajte a je dcérou uznávaného pediatra. Vyštudovala ekonómiu na americkej univerzite v Káhire a po škole začala pracovať v banke v Amáne. So svojím  vtedy budúci manželom budúcim Abdullahom sa zoznámila práve tam. Po pol roku známosti sa vzali. Príťažlivú a jemnú Raniu korunovali v roku 1999 a vtedy sa  stala najmladšou kráľovnou, aká kedy bola pri moci. No nielen najmladšou, ale aj najštýlovejšou. 

 Rania totiž módu milovala od malička a vždy k nej mala mimoriadne blízko. Hoci vždy túžila byť návrhárkou, osud to zariadil inak, no jej cit v tejto oblasti rozhodne vidieť. Rania má skvelý vkus a naozaj vie skvele kombinovať jednotlivé kúsky. 

Neprehliadnite: Kuchyne slávnych. Zistite, kde varí Kim Kardashian či Reese Witherspoon

Nebojí sa aj športovejších outfitov

Sama Rania nikdy nebola ženou v domácnosti, ale robí toho naozaj veľmi veľa. Je veľmi aktívna v oblasti medzinárodných vzťahov, či charitatívnej sfére, práve preto ju často nazývajú Lady Di Orientu. Vo svojej krajine propaguje európsky štýl života a obliekania. Nebojí sa nosiť odvážnejšie, či športovejšie modely. Nikdy nezahaľovala svoju tvár do šatky práve naopak. Hrdo ukazuje aj svoje krivky. Miluje svetových návrhárov a nemá problém obliecť si jeansy a tenisky. Jej láskavá povaha, krásny úsmev a absolútne bezchybný módny vkus fascinuje naozaj množstvo ľudí.

Neprehliadnite: Zahaľte svoje steny do originality: Ozdobte si interiér nástennými dekoráciami vlastnej galérie

Tento jeden detail považuje za kľúčový

Jej tajomstvo perfektného vzhľadu je celkom jednoduché. Takmer každý jeden model nosí tak, aby zvýraznila svoj pás. A je jedno, či ide o elegantný look, alebo ležérnu verziu. Využíva veľmi často šatky, opasky, ľadvinky, či spony. Jednoducho čokoľvek, čo vám vytvorí krásnu siluetu. Práve to je totiž podľa Ranie podstatné. Prezentovať sa ako žena, cítiť sa spokojná sama so sebou. A to chce naučiť aj ženy vo svojej krajine. 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus